Приостановка операций по карте

Добрый день
В начале этого месяца поддержка в телеграм попросила меня отписать на почту финмониторинга Монобанка. А там меня попросили объяснить одну операцию по карте. Я дал пояснения, но уже около двадцати дней нет ответа от банка
Пишу сюда, потому что замечал, что через отзывы на минфин некоторые проблемы решаются быстрее
Я понимаю, что по регламенту проверка не имеет установленных сроков, но мне хотелось бы узнать хотя бы примерное время её окончания
Надеюсь на ответ Монобанка
Благодарю
monobank
monobankua 23 січня 2021, 16:23
Для уточнения ваших данных, написали вам в личные сообщения

Toxa David
Toxa David
23 січня 2021, 13:47
Закон https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/361-IX Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,…
Документ 361-IX, чинний, поточна редакція — Редакція від 28.04.2020, підстава — 524-IX
10. Суб'єкт первинного фінансового моніторингу поновлює проведення фінансових операцій:
третього робочого дня з дня зупинення фінансової операції у разі неотримання суб'єктом первинного фінансового моніторингу протягом строку, передбаченого частиною першою цієї статті, рішення спеціально уповноваженого органу про подальше зупинення фінансової операції;
негайно, але не пізніше наступного робочого дня після дня отримання суб'єктом первинного фінансового моніторингу протягом строку, зазначеного в рішенні спеціально уповноваженого органу про подальше зупинення відповідних фінансових операцій відповідно до частини другої цієї статті або про зупинення видаткової фінансової операції відповідно до частини третьої цієї статті, повідомлення про скасування спеціально уповноваженим органом такого рішення, але не пізніше 31 робочого дня з дня зупинення фінансової операції;

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Приостановка операций по карте