Монобанк (Топ найгірших банків! 1 місце)

baster95 26 листопада 2020, 20:06
Українці! Рекомендую не заводити карту в Монобанку. Причина така, мені заморозили будь-які дії на карті, в підтримку пишеш, відповідь одна й та ж йде перевірка, немов б робот відповідає, хоча може й не робот, а заготовлені відповіді контрл ц, контрл в! Рахунок заморожений вже більше 2 місяців. Згідно їхніх умов договору п. 4.3.10, вони це можуть робити не більше 90 днів. Документи, які вони просили я надіслав, а в них все перевірка, день в день, говорити з ними марно! Що вони роблять з Вашими грошима думаю зрозуміло (заробляють на них). Таких як я, багато. Тому люди хто хоче відкрити рахунок, врахуйте відгуки людей. Прошу дати пораду, що робити, в кого була така ситуація! Дякую!
monobank
monobankua 27 листопада 2020, 14:34
Дозвольте перевірити ваші дані. Написали вам в особисті повідомлення
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 листопада 2020, 15:07
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 30.11.2020).

26 листопада 2020, 20:10
Причина така, мені заморозили будь-які дії на карті

Причина така: ти займайся підприємницькою діяльністю з використанням платіжної карти відкритої для фізичної особи.

Тож твій заклик треба читати так: «Українці! Рекомендую не заводити карту в Монобанку для брудних оборуток».
26 листопада 2020, 20:16
Що вони роблять з Вашими грошима думаю зрозуміло (заробляють на них)

Скілкі в тебе там? 500 гривень, 5000 гривень? За місяць навідь якщо б твої гроші віддали якомусь кредитозалежному та він в ту ж мить почав сплачувати комісію 1,9% - це якісь смішні 95 гривень на місяць. Сміх тай годі.
26 листопада 2020, 20:17
Таких як я, багато.

Ні, таких як ти мало. Від більшості нормальних клієнтів ви відрізняєтесь тільки тим що любите голосно волати про те який банк поганий.
26 листопада 2020, 21:06
Підприємницькою діяльністю не займаюся, сума на карті більша 100000 грн - менша 150000 грн, далі підтримуйте цей банк!
26 листопада 2020, 21:49
Було багато переказів на карту ? Чи може поповнення готівкою ч-з АйБокси з багатьох різних місць без використання карти ? Якісь інші операції, які могли викликати підозру ?
26 листопада 2020, 22:02
1 переказ від однієї людини. Виписку, ім'я з банку звідки людина мені відправляла, вона мені надала, я відповідно її надав Монобанку. Комісію відправник заплатив 1.8 процента. У них одна відповідь, перевірка триває, як буде відповідь ми Вас повідомимо. Вот такот! Іде 3 місяць.
26 листопада 2020, 22:15
Дивно. Можливо сума переказу велика була, або запідозрили, що це комерційна операція.
27 листопада 2020, 4:05
Перевод на более чем сто тысяч, на пустой счёт?

Да, это конечно не предпринимательская деятельность без регистрации, это криминальный отмыв бабла.
27 листопада 2020, 12:57
Срочно пиши что ты многодетная мать-переселенка которая учится студентом в институте и это были деньги на оплату обучения
27 листопада 2020, 15:10
Шановний, мене Ваша думка не цікавить попрошу сюди не писати!
26 листопада 2020, 22:11
Класно тепер банкам заморозив операцію, 3 місяці гроші крутиш, а то й більше! Відповідь клієнту - перевірка триває ......................
Потім , можливо розблокують, можливо щось інше... Це моя думка, що реально відбувається!
FenixUA
FenixUA
27 листопада 2020, 8:09
А можливо підскажете нам що за кошти? раз написали відгук
Toxa David
Toxa David
27 листопада 2020, 9:45
Какой хитрый. Так клиент тебе и напишет что это перевод за партию наркоты. :-) или для «дроповой услуги». :-) Написали же «1 переказ від однієї людини
Причина всегда есть но о ней сознательно умалчивает банк или клиент банка. Верю в причинно-следственную связь между действием (бездействием) и неблагоприятным исходом.
27 листопада 2020, 9:57
Ситуації різні бувають, я б так голослівно автора відгуку не звинувачував у поганих намірах. Нехай би автор озвучив приблизну суму його щомісячного обороту по карті  а також більше інформації про цей переказ - його суму і призначення. Тоді можна було би робити якісь висновки.
 Для прикладу: я сам одного разу перекидав товаришу суму у кілька десятків тисяч гривень (еквівалент 2000 USD)  - він живе у іншій області і просив мене позичити йому кошти на покупку авто. Щоправда, переказ був не на картку Моно. У призначенні написав чи то «Приватний переказ» чи «Поповнення рахунку» - вже не пам`ятаю. Все тоді пройшло нормально.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк (Топ найгірших банків! 1 місце)