зверніться в «Foursquare»

07412533 8 серпня 2020, 11:31
Написав у службу підтримки, що невірно визначається тип платіжної точки. Там є кнопка «вказати правильного продавця», але вказати його теж не можна.
Ніколи не повірите яку відповідь я отримав:

— Вітаю! Мене звати Владислав, служба підтримки monobank.
Пишу вам на вашу зверненням раніше. Отримали відповідь від наших розробників, річ у тому що ми використовуємо соціальну мережу з функцією геопозиціювання Foursquare, тобто всі дані йдуть безпосередньо з даного сайту.
Ми рекомендуємо нашим користувачам звернутися безпосередньо в Foursquare, і відіслати їм запит, яка саме помилка виникає всередині програми (відправити безпосередньо скріншот з Моно), щоб вони на свого боку зафіксували інформацію та усунули помилку.
З повагою, команда монобанк!
— тобто за цією логікою я маю тепер знати всі сервіси які використовує монобанк і звертатись в них. На приклад Карта (георграфічна) невірно відображається — пишу в гугл і скидаю скріншоти монобанка, не прийшли гроші які я вислав на карту привата — пишу в приват і скидаю скріншоти монобанка, взагалі не запускається додаток після оновлення андроїда — це теж в гугл… серйозно?! Ну дайте тоді список повністю всіх сервісів яким ви скидаєте мої дані із поясненнями кому з них що саме ви скидаєте і для чого.

PS: Це не кажучи про те, що тип платежа визначається за так званим MCC кодом (англ. Merchant Category Code — «код категорії продавця») який забитий на терміналі. І аж ніяк не якимось сторонніми сайтами на які я маю писати і скидати їм скріншоти моїх виписок з монобанка.
monobank
monobankua 8 серпня 2020, 13:41
Для детальної перевірки та аналізу ситуації, написали вам в особистому повідомленні

8 серпня 2020, 12:57
тобто за цією логікою я маю тепер знати всі сервіси які використовує монобанк

Не обязан, но если хочешь чтобы кафе или магазин показывались с правильным названием — ты знаешь как это сделать.

Если же тебя устраивает что торговая точка будет называться Kyivstar_HTKV_G_TR7 то можешь ничего не делать.

Выбор за тобой.

Ну дайте тоді список повністю всіх сервісів яким ви скидаєте мої дані

При чём тут вообще твои данные? Ты отзыв пишешь про то что Монобанк неправильно отображает название торговой точки взятое из Foursqure: Монобанк брал данные (название торговой точки) у Foursquare, не не передавал их туда.

Раз за разом приходят и пишут отзыв люди которые даже толком проблему описать не могут, приписывают какие-то немыслемые вещи как например в данном случае передачу данных. А потом удивляются что их проблему банк решить не может.
8 серпня 2020, 13:54
Дивись моє перше речення: «Написав у службу підтримки, що невірно визначається тип платіжної точки.»

Раз за разом коментують люди які навіть прочитати не можуть повідомлення і потім дивуються що їх коментарі нікому не цікаві.
8 серпня 2020, 14:53
Я прекрасно понял что тебя первоначально беспокоило что тип торговой точки отображается неправильно.

Ещё раз повторяю то что сказал. Если это беспокоит тебя настолько что ты хочешь поучаствовать в исправлении — ты обращаешься в службу поддержки, служба поддежки сообщает тебя что берет данные из FourSquare и предлагает самостоятельно связаться с FourSquare для уточнения информации о находящихся в данном месте торговых точках. Если же связаться с FourSquare это слишком сложно для тебя настолько что вызывает раздражение — тебе осаётся довольствоваться тем что показано в приложении Монобанка.

Всё вроде просто, нет?

К примену когда меня беспокоило что вновь открывшийся ресторан KFC (которого конечно не было в FourSquare) показывался с совершенно другим названием и логотипом — я обратился в службу поддержки и по их просьбе передал им фотокопию чека покупки где было видно название заведения. Всё, через неделю KFC уже показывался как KFC. И да, мне даже в голову не пришло идти на форум и устраивать из-за такого пустяка срач и разборки.
9 серпня 2020, 17:17
Тут на форумі в приватних вони так і зробили. Просто взяли чека і пообіцяли виправити. Що цілком добре.

FourSquare чіпати відповідно взагалі не тра. Ось і виходить, що не тра було їм писати про те, що я намагався вибрати правильну назву. Це тільки заплутало службу підтримки. Хороше концептуальне питання як описувати проблему. То пишу мало - не розуміють взагалі, то зайве - намагаються вирішити якісь моменти які, по суті, своїй не важливі.
monobankua
monobankua
8 серпня 2020, 14:33
Якщо після здійснення операції у вас в додатку відображається, наприклад PR145_158, а це був магазин АТБ, то в додатку можна вибрати зі списку запропонованих вірну назву.
Якщо в списку, що запропоновано немає цього магазину, то ми на це вплинути не можемо, а тільки Foursquare
При цьому ми на своєму боці можемо виправити відображення операції у виписці і додати логотип, для цього достатньо передати дані про торгову точку в підтримку

Курс валют в monobank

EUR 43.6 44.2008