Монобанк - перекази у валюті, але тільки з втратою грошей по дорозі

Sharp Architect 8 березня 2020, 10:42
Спробував переказати долари зі свого валютного рахунку Монобанку на валютний Монобанк-рахунок іншої особи з моєї родини. Замість $101 пропонувалося зарахувати $99.17. Це відносно невелика комісія або втрата на конвертації, але на великих сумах буде дуже відчутно. Пов'язано було з тим, що курс конвертації вибирається різний для відправника та отримувача переказу.

Дякую службі підтримці банку, з вами приємно спілкуватися і ви завжди відповідаєте на мої питання та вирішуєте мої проблеми!

Відповідь банку:
«При цьому, сам переказ буде проводити в гривні (буде конвертація за меншим курсом в пропозиціях), і коли сума поступить на інший рахунок, він буде відправлений повідомленням про пропозицію отримати гроші на карту у валюті або на карту в гривні.
При виборі зарахувань суми на карту у валюті, буде вироблятися автоматична покупка валюти за більшою ціною в пропозиціях.
При виборі зачислені суми на карту в гривні, сума переказу виступає на гривневий рахунок.»

На жаль, після цього прес-релізу щось змінилося або не вдалося реалізувати валютні перекази на 100% без комісії:
monobank
monobankua 8 березня 2020, 18:28
Дійсно, раніше ми анонсували запуск переказів з валютних карток monobank за єдиним курсом.
Після цього НБУ запропонував провести додаткові обговорення цього проекту. Будемо ще обговорювати :(

Вибачте, будь ласка, за те, що не вийшло це запустити.

sventof24
sventof24
8 березня 2020, 14:18
Ну що сказати - переказ ведеться в гривнях (!!!). Молодці!! При цьому у відправника як би купують валюту за курсом покупки (відповідно з втратою), а одержувачеві як би продають за курсом продажу + комісія. Геніально!! Хоча (звичайно) банки повинні ж на чомусь заробляти? Ну от ось і ... А просто встановити комісію ну супер неможливо??? Так-так....
Італій .
Італій .
9 березня 2020, 9:25
В Украине банковские переводы между счетами проводятся в гривне. Для переводов в иных валютах можно использовать только SWIFT.

28.1. Міжбанківський переказ між банками — учасниками платіжних систем за операціями із застосуванням електронних платіжних засобів, здійсненими їх держателями в межах України, проводиться лише у валюті України незалежно від того, в якій валюті відкритий рахунок клієнта.

Когда читаешь отзыв и немного согласен с Зеленским…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Монобанк - перекази у валюті, але тільки з втратою грошей по дорозі