Зловживання законом

jingobongo 26 лютого 2020, 23:54
Ситуація типова- банк заблокував рахунок.Раніше вже писав відгук.В 2019 мною була продана криптовалюта, а кошти отримані на карту.І вже більше трьох місяців кошти є заблоковані.На мої звернення шаблонна відповідь-очікуйте)))Шановні моніторінги, якщо ви не в силах за 3 місяця закінчити перевірку, то може і не варто її починати.Беручи до уваги, що таких випадків не меншає, задаєшся питанням — а можливо монобанк навмисно блокує карти? Ті відсотки які нараховують це далеко не те про, що я мріяв.А так можна під приводом крутити чужими коштами до бескінечності.Але по закону банк має право блокувати на термін не більше 1 місяця, а в недавніх відповідях представник банку наголосив про дату не більше трьох(навіть так).На це зауваження моніторінг відказав, що терміни не обумовлені і можна продовжувати при опротестуванні емітентів, платіжної системи бла бла… Але таких моментів немає.Щодо моєї діяльності- я торгую на декількох криптобіржах.Дана галузь в Україні в стані узаконення.Не відмовляюсь заповнити декларацію і сплатити податок, як інвестиційний дохід.Щодо банку, то вважаю дії не правомірними.І тому буду скаржитися до регулятора НБУ, а також шукати адвокатської підтримки.Банк просто зловживає прикриваючись законом.Зважаючи на власний досвід співпраці з монобанком(більше 2 років)можу сказати, що монобанк з дуже перспективного проекту перетворився на скам контору, коли в тебе появляються кошти, які не підпадають під 95% користувачів — чекай перевірки.Тому не раджу тримати, отримувати тут більше 10 000 грн.Також можна сміло заявити, що в самому банку повний бардак- ніхто нічого не знає, не може вирішити, як в басні про лебедя… На підтвердження моїх слів.Десь місяць назад на пошту прийшов лист від мінфіну — 'банк повідомив що ваше питання вирішене'.Я звісно зрадів, спробував зробити переказ… а вивляється вони так шутють))))
monobank
monobankua 27 лютого 2020, 8:20
Дозвольте нам розібратися в цій ситуації. Написали вам в особисті повідомлення, для запиту даних

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
27 лютого 2020, 8:16
По отзывам видно, что финмон банка принимает решения случайным образом.
Хочу блокирую, хочу не блокирую.
А также в банке также проблемы с безопасностью.
Сотрудники банка не видят разницы между идентификацией/верификацией и аутентификацией
Італій .
Італій .
27 лютого 2020, 8:35
Подписался.
Andriy76
Andriy76
27 лютого 2020, 13:35
1 числа еду за границу. Сегодня специально связался с банком по вопросу того, что положу на карту свои личные сбережения и не будет ли блокировки средств. Минут 10 проверяли информацию по картам и уверили, что все будет хорошо. Но в свете того, что происходит все равно диверсифицирую риски и положу так же деньги на карты других банков.
kartin84
kartin84
27 лютого 2020, 17:45
На какую сумму были поступления от продажи криптовалюты? раньше в условиях Монобанка было написано что в месяц на карту можно ложить 250 тыс грн без подтверждающих документов, потом почему то этот пункт исчез из мобильного приложения
ida777
ida777
27 лютого 2020, 19:52
Вот.когда этот пункт о 250т грн исчез,я понял,что начнут народ блочить.
jingobongo
jingobongo