Дякую, Моно !

kingcity 21 грудня 2019, 18:56
Користуватись Монобанком став ще практично з початків їхньої роботи — з лютого 2018. Залучив кількох друзів, деякий час був у групі бета-тестерів.Зараз маю іменну гривневу карту а також віртуальні карти в USD, EUR та PLN. Користуюсь Моно постійно, подобається зручний додаток та привабливі тарифи. Нещодавно банк по своїй ініціативі збільшив мені кредитний ліміт (і на покупки і на розстрочку).Сьогодні, передивляючись каталог товарів у Фокстроті, знайшов хорошу кавоварку і планую її придбати у найближчі дні. Хочу скористатись послугою «покупка частинами». Правда, для покупки мені бракувало буквально 1 тис. грн. ліміту. Зв`язався з підтримкою Моно, пояснив їм суть питання. Запропонували тут же подати заявку на збільшення ліміту — і на протязі кількох хвилин мені було збільшено ліміт на розстрочку на необхідну суму, а також ще підвищено кред. ліміт. Дякую банку за розуміння і довіру, а також за оперативність. Залишаюсь активним клієнтом банку, наступне, що планую зробити — замовити «білу карту», щойно вийде реліз додатку, у якому буде ця можливість.
monobank
monobankua 22 грудня 2019, 17:48
Вельми вдячні за ваш відгук! ;)

YuriyOdessaYa
YuriyOdessaYa
21 грудня 2019, 19:49
Интересно, модератор удалит этот дубликат отзыва по правилам п.11? Или это касается только негативных и про некоторые банки? ))
21 грудня 2019, 21:03
Чому дублікат? Де Ви бачили ще один такий відгук?
21 грудня 2019, 21:32
Пункт 11 Правил публікації відгуків:

«Отзыв является продолжением предыдущего отзыва. Рекомендуем использовать  опцию »комментировать« под первым отзывом, к которому относится ваше сообщение, иначе сообщения-продолжения, не являющиеся самостоятельными отзывами, могут быть удалены.»

Що я порушив, що згідно цього пункту мій відгук повинен бути видалений ?
21 грудня 2019, 23:17
У меня три отзыва по Монобанку, ни один не был удален.

Вы неправильно трактуете правила.
21 грудня 2019, 23:28
Віталій в інтернеті став звертатись на «ви» :  )) . Щось нове  :  )) ! Чи це хтось його акаунт взломав ?  :  ))
21 грудня 2019, 23:32
Иногда проскакивает. Хотя это скорей свидетельство того чем это и было в интернетах и фидонетах ранее - несогласие с оппонентом. Чисто на инстиктивном уровне.
21 грудня 2019, 20:43
Питання до автора відгуку… де кращий мобільний банкінг в Універсалі чи Альфа банку?
21 грудня 2019, 21:16
Якщо говорити власне про Універсал банк, то у у нього немає мобільного додатку, лише веб-версія. Якщо мова про Монобанк - це інше питання. Він хоч і є обособленим підрозділом Універсала  і працює під їхньою ліцензією, але це окрема «кухня». У всякому разі в додатку Моно я не бачу своєї картки Універсала, і навпаки - у он-лайн банкінгу Універсала не бачу своєї картки Моно. Тому уточніть питання - Ви хочете почути мою думку щодо порівняння додатку Моно з додатком «Альфа-Мобайл» ?
21 грудня 2019, 21:33
Так це я хотів почути… Універсал банк (на карті у мене написано) фінтех монобанк… якщо логічно подумати то в універсал банку є мобільний банкінг це монобанк
21 грудня 2019, 22:09
«якщо логічно подумати то в універсал банку є мобільний банкінг це монобанк» - і так і не так  : ) . Особливо, враховуючи той факт, що у Моно я не маю доступу до своєї Універсалівської карти.
Щодо додатків. Взагалі великих зауважень до Альфа-Мобайл у мене немає, я ним користуюсь, звик до нього, але все-таки у Моно є речі, яких мені не вистарчає у Альфі:
1.Можливість входу по PIN - це зручніше, ніж набирати пароль. Є можливість входу по Touch Id, але я ніде не використовую цю функцію - вважаю не дуже надійною.
2.Перелік операцій по карті - у Моно показується залишок після кожної операції, у Альфі цього немає.
3. У Альфі немає можливості через додаток подати заявку на зміну кред.ліміту.
4.Найголовніше - налаштування безпеки. У Моно є такі речі, як динамічний СVV, можливість відключити зняття готівки у банкоматах, можливість відключити оплату магнітною смугою і т.д. У Альфі, та й напевне ніде більше, таких функцій немає.

Висновок: хоча і вважаю Альфа-Мобайл непоганим додатком (у всякому разі кращим ніж у багатьох інших банках), але все-таки по своїй технологічності він поступається Моно.

Думка моя особиста, сформована виключно на моєму власному досвіді користування обома додатками, тому. як кажуть. «не судіть строго...»  :  )) .
21 грудня 2019, 22:25
Дякую ...я з вами згоден...14-17 був клієнтом Альфа