Monobank -дрібний шахрай?

VolodymyrYa 19 липня 2019, 21:58
Скачав повторно додаток по реферальному посиланню друга, виконав всі потрібні інструкції проте після активації по 50грн не отримали. Служба підтримки заявила, що не взмозі нічого виправити оскільки була спроба отримати картку раніше, хоча при скачуванні додатку не була надана можливість повторної реєстрації, та не прийшло сповіщення що не можливо буде отримати акційні нарахування.
Виникає думка, що банк спеціально розробив складну схему виконання цієї акції (я взнав про всі умови лише після півгодинного спілкування із службою підтримки), щоб не всі клієнти змогли їх дотриматися і банк отримував трохи клієнтів нахаляву, шахрайським способом. Чи може заслуговувати довіри банк який з самого початку так «кидає» своїх клієнтів?
monobank
monobankua 22 липня 2019, 10:25
Вам була надана відповідь згідно правил реєстрації. Ви до цього вже проводили реєстрацію. Ви також самостійно це написав у відгуку.
Будь ласка, скористайтеся нашими рекомендаціями для наступних запрошень, нагадаємо про них: — це повинна бути ПЕРША реєстрація запрошеного Клієнта в монобанк — Клієнт перейшов по вашій реферального посиланням і встановив додаток — документи запрошеного успішно пройшли перевірку а карта була відсканована в додатку

20 липня 2019, 11:53
> була спроба отримати картку раніше
Ну тоесть ты пытался нажухать банк, но виноват всё равно он.
kingcity
kingcity
20 липня 2019, 14:05
Привів 3-х друзів, і я і вони отримали винагороду без проблем
Sem M
Sem M
23 липня 2019, 19:33
>Банк не виконує акцію «запроси друга та отримайте по 50грн», служба підтримки не вирішує проблеми.
Аналогично. Зарегался по рефссылке и пусто.
24 липня 2019, 19:08
Пригласил «друга» и получил обещанный кешбек. Приглашенный так же получил.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank