maksimgo 16 червня 2023, 20:06
Банк заморозил 36000, якобы на время процесса рассмотрения документов.
Чужие деньги, которые я должен перевести дургим людям.
Это нонсенс что банковское учреждение в военное время может украсть деньги клиента и держать его в неведении. Прошу любых ответственных лиц принять меры и обратить внимание на ситуацию!
artemcan 15 червня 2023, 0:47
халатность сотрудников элементарно приведет вас к тому, что средства, которые вы задействовали в транзакциях, к примеру, попросту могут не достичь адресата, а также не вернутся вам. izibank будет сначала рассказывать о регламенте на проведение такого рода платежа (до3х банк дней) а когда они истекут, нарушая тем самым закон будет удерживать ваши средства, ничего не сообщая, торгуя лишь вашим терпением. У меня есть очень большое желаени подать судебный иск за причинение морального вреда, за упущенные выгоды, за бездарное обслуживание, что и повлекло все вышеперечисленное. Если кто столкнулся с подобным, и интересно создать прецедент, будет приглашена пресса, кужа же без нее, просьба отписать мне на почту. Коллективный иск куда веселе. Наверняка после такого, фин учреждения будут *** рвать чтоб сделать все в сроки и не относиться к своим клиентам как к мебели. Хотя по сути должны молиться на каждого. иначе попросту убыточными были, не так ли… просыпайтесь, люди… кто-то же так в европу стремился…колхозы в прошлом давно
Thejudge99 14 червня 2023, 9:47
Нудний банк без цікавих програм і слабкою службою підтримки!
Оператор ніяк не намагалася бути клієнтоорієнтованою та вирішити проблему як це роблять інші банки при проблемах з кешбеком та мсс.
Відправили стандартний шаблон та запропонували закрити чат!
AndriyBobr 12 червня 2023, 15:52
6 червня мені прийшло повідомлення в телеграмі, що за переказом на мою картку на суму 15800 від 01.06.2023 надійшло повідомлення що він був помилковим. «якщо ви не погоджуєтесь на повернення, протягом 10 календарних днів потрібно надати аргументоване пояснення походження коштів на рахунку відповідно до запиту.»
У той же день надав скріншоти з біржі, що це був переказ за продаж криптовалюти, також дав довідку про доходи. Наступного дня надали відповідь:
«інформуємо з приводу вашого звернення, надійшло уточнення від відповідного відділу. Банком було отримано скаргу по неналежний платіж від банка-емітента відправника. Останній не підтверджує законність здійсненої операції.
Пропонуємо повернути кошти або владнати питання із відправником»
І це після того як я надав скріншоти за що був даний переказ. Тепер кажуть що перевірка може зайняти до 30 днів. Ситуація безглузда, майте на увазі, що банк може заблокувати ваші кошти і тримати їх навіть після того як ви підтвердили законність їх походження.
lemki 11 червня 2023, 15:49
курс долара у додатку 37.2, але при оплаті послуг на зарубіжних сайтах застосовується перевод з долара у євро і потім євро у гривню. реальний курс 37.88

при оплаті моно, приватом, бвр та іншими нормальними банками застосовується курс із додатку без додаткових конвертацій

підтримка в чаті каже що у них це прописано у правилах (на 154 сторінках тексту)

не користуйтеся карткою при оплаті будь чого у іноземній валюті! ганебний сервіс
sonnata 19 травня 2023, 9:00
Досить зручний банк для онлайн-операцій, непоганий мобільний додаток, швидка підтримка. Але існують проблеми зі стабільною роботою системи та виникають затримки при переказах.
somemnfnlogin12 13 травня 2023, 16:04
Отзыв небольшой, но лично для меня — многое значит))
Банк берет комиссию при оплате онлайн на сайтах
Оплачивал покупку на ОЛХ — сняли за это комиссию в почти 20 грн. За что? Загадка
Вижу такое впервые, ни на одном банке до этого банк не брал комиссию за оплату покупки в Украине, в гривне
А даже, если и есть комиссия, то при оплате б Решил попробовать отменить покупку, сразу же, через минуту где-то — деньги вернулись, но на 20 грн меньше, как раз минус комиссия
Опять же — ни в одном банке я не видел, чтобы при отмене платежа в кратчайшие сроки, деньги возвращались не в полном объеме
Маленький такой момент, но показательный. Ну не могут украинские бизнесмены сделать продукт без минусов
shevchouk 8 травня 2023, 17:22
Сталися така ситуація, у мене був суд, він тягнувся 3−4 роки фінальна ухвала була якраз перед війною 22.02.2022, суть: треба було просто заплатити судовий збір позивачі.
Якось воно все забулося за буремний 2022 рік, і як логічне завершення історії — виконавче провадження на стягнення судового збору, зі штрафами аж 4100 грн.

Не встиг я прочитати повідомлення в Дії, що відкрито ВП, так ці чудобанки, такі як izibank, sportbank в яких банк-донор Таскомбанк одразу порізали кредліміти. А ліміти були по 30К в кожному чудобанку.

Не знаю, це така політика на період війни чи що? У мене зріла і висока кредитна історія, ніколи не було прострочок і т.д.

Ну заморозьте кошти, які клієнт має сплатити по ВП за рахунок ліміту, ну навіщо одразу ліміт різати.

Щодо закриття, то ВП було відкрито о 14:30 05.05.2023, оплачено о 14:56 кошти дійшли до виконавчої служби сьогодні 08.05.2023.

Радий, що все швидко розрулив звертаюсь до банків поверніть ліміт — вони ні-ні, подавайте наново запит на кредліміт. Новий запит принципо робити не буду, можливо закрию рахунки. Противно.

Як я, як клієнт маю реагувати на те, що банк тебе «кидає в біді»? Інакше я це не можу пояснити.

P. S. Така практика тільки в банків на базі Такскомбанку, жоден інший банк з ТОП10 не арештовував рахунки і не різав кредліміти.

Висновки робіть самі, чи можуть такі банки бути «надійними партнерами»)
ayrouhdp 26 квітня 2023, 11:41
мені не відкривають кредитний ліміт без вказаної на те причини. раніше був доступний на 25 тисяч. то що змінилось?
nbsdone 23 квітня 2023, 15:23
23 березня 2023 року мені заблокували картку, я зв’язався з підтримкою банку в телеграмі, виконав усі умови які мене попросили зробити. Тепер уже місяць чекаю, жодних поступів немає, при написанні на підтримку банку відповідають лише «наразі рішення не надходило, очікуємо на подальшу інформацію».
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 квітня 2023, 10:54
Відгук не зарахований (на 26.04.2023).
ukrx 21 квітня 2023, 17:14
Заранее пополняю карту банка. Ни разу не выходил за период. Но проценты все равно насчитывают просто так. Объяснить в чате ничего не могут. Реально. Не шутка. Пишут, что я вышел за период, но объяснить когда не могут.
ukrx 20 квітня 2023, 16:11
Есть дебетовая, кредитная карта. Открыл приложение, выбрал дебетовую карту. Под картой поменялся цвет ссылок. Выбрал опцию сделать перевод. Соответственно, я ожидаю что перевода будет сделан с той карты которую выбрал. Дальше быстро вставлю из буфера номер карты куда перевести и ввожу сумму поскольку срочно надо было сделать перевод. Сделал. Потом зашел. Оказалось, списало комиссию больше 200 гривен. Оказывается, что если ты выбрал конкретную карту для работы, и из её меню выбираешь операции с ней, то это не означает что ты работаешь с этой картой. Получается, приложение банка делает подмену карты в моменты перевода, в результате которого списывается комиссия.
jjukk 13 квітня 2023, 19:16
Заблокували рахунок, не пояснивши чого, за що, що спричинио і т.д. Відразу затребували дічь, власноруч написати ВСІ поповнення які були, і це в час коли штучний інтелект вже існує, вони ще на листочках пишуть, також написати з яких карт та це все підкрипити квитанціями! По перше де їх взять ті квитанції, якщо жодна квитанція не дійсна, бо немає фізичної печатки та не завірена нотаріусом, по друге ВСІ поповнення!!! Всі йоханий бабай.
Після довгої розмови таки довелось дізнатися, що я раптово став терористом, це я дізнавався у підтримки, хоча це вони повинні були мені розяснити. Домовився що це все дістану, квитанції та інше, хочаб за пару місяців. Зробив, написав шалену дічь на папері, відправив і… мені відмовлено в обслуговуванні :) Чому? Ніхто не знає, певно терорист, судячи з того що я дізнавса, але так чітко і не пояснили. Похід в атб я гадаю незаконний, та поповнення рахунку з інших карт та термінаів)
Короче кажучі це не банк, а дніще.
Олекса Світловодський 6 квітня 2023, 23:14
Вирішив поділитися своєю історією співпраці з izibank. Вона триває вже третій рік. І донедавна вже було більш-менш зрозуміло і прийнятно.
Але нещодавно банк мене неприємно «здивував».
Маю кредитний ліміт 10000 грн. розрахункова дата сплати заборгованості за кредитним лімітом — 30 число. Я сплачую зазвичай за три дні до розрахункової дати. Сплачую не мінімальний платіж, а суму заборгованості, необхідну для залишення картки у пільговому періоді.
28 березня 2023 року я як зазвичай зайшов в інтернет-банкінг і переглянув суму платежу, необхідного для подальшого збереження пільгового періоду. Заборгованість за лютий (на 28 лютого) вона склала 4624,89 грн. Саме таку суму з точністю до копійки (є у мене такий фетіш: вносити саме ту суму, яку необхідно, а не більшу) я перерахував з іншої своєї картки на свою кредитну картку izibank. Наступного дня ще раз спеціально зайшов в інтернет-банкінг і перевірив, чи пройшов платіж і чи подовжили мені пільговий період. І дійсно, в інтернет-банкінгу датою наступного платежу для збереження пільгового періоду було зазначено до 30.04.2023 р., що означало, продовження пільгового періоду на квітень. Я заспокоївся.
Яке було у мене здивування, коли зайшовши в інтернет-банкінг 03.04.2023 р., я побачив в історії операцій з карткою списання з неї відсотків у сумі 225,95 грн. за користування кредитним лімітом.
Зателефонувавши на гарячу лінію банку на моє запитання про підстави для списання відсотків оператор кол-центру банку радісно повідомила мене про те, що я вийшов з пільгового періоду, оскільки мав внести 4624,90 грн, а не 4624,89 грн. я зробив.
Таким чином, банк у абсолютно протизаконний шахрайський спосіб вивів мою картку з кредитним лімітом з пільгового періоду, потай додавши до суми заборгованості, необхідної для продовження пільгового періоду лише 1 копійку. Все просто й невимушено. Так банк заробляє гроші на нас з вами, прямо надуривши довірливого свого клієнта.
Пригадую, свого часу таку фішку з кредитним лімітом і шахрайським виведенням за межі пільгового періоду прокручував ще один банк — Forward Bank. Слава Богу, вже спочивший у Бозі.
Сподіваюся, адміністрація банку відреагує і виправить свою помилку, а в перспективі взагалі відмовиться від спроб дурити своїх постійних клієнтів!!!
Александр Явдохин 3 квітня 2023, 19:34
На початку березня помітив що коли повертались кошти за товар то смс приходила що кошти зайшли, а їх на самому ділі не було і це можна прослідити по історії транзакцій Коли я зателефонував оператору то почув відповідь що в них так працює система і кошти повині зайти через 2−3 дні, при цьому смс вже не буде, а потрібно кожен день перевіряти залишок і що є можливість сформувати звіт за місяць і там все видно.Після цього я зробив як сказав оператор і помітив що не б'ється баланс (залишок коштів+ приход- расходи)по місяцю, після чого позвонив оператору і він теж це помітив і сказав що передасть в технічний відділ і зі мною звяжаться.Після цього я декілька разів дзвонив оператору і мені сказали що фахівці займаються, но саме цікаве коди березень місяць закінчився, мені прийшло повідомлення що зняло 845 грн і що це відсотки за кредитний ліміт, хоча в кінці місяця я заходив на свою сторінку і було написано що в цьому місяці платіж сплачено, тобто вже місяць вони мені не можуть сказати чому не б'ється баланс і ще й нарахували мені 845 грн, хоча причина технічна банка.Порада не зв’язуйтесь з цим банком, тут шахраї та дуже некомпетентні оператори (один з них мені сказав що 845грн це обов’язкова щомісячна плата за користування кредитним лімітом).
raimor 30 березня 2023, 18:11
Если вы переселенец, в 99, 9% вам придёт отказ, даже при наличии высокого легального подтверждённого дохода. Зачем заполняется анкета при регистрации, где указывается источники дохода, активы — непонятно, напишите сразу что жителям Донецкой, Луганской области и Крыма счета не открываем. Шлю их в далёкое эротическое путешествие и продолжаю пользоваться монобанком.
pegas23 22 березня 2023, 15:19
Класний та цікавий інтерфейс сайту банку, доволі зручний і інтуїтивно зрозумілий у користуванні застосунок. Можна підвищувати кредитний ліміт самостійно. Дійсно можу його рекомендувати кожному, хоча техпідтримка часто довго відповідає.
Ayron15 4 березня 2023, 1:54
3.03 вижу что заблокировали карту, обратился в чат поддержки, сказали необходимо предоставить информацию по одной транзакции. Ну я им всё предоставил, я продал криптовалюту. Последовал ответ «Банк решил не устанавливать деловые отношения, поэтому согласовано закрытие и выведения средств. Решение принято в одностороннем порядке, Банк причины не разглашает».
Думаю, ну ладно, закрывайте. Скидывают шаблон закрытия счета, где указано что я прошу мне закрыть счет. Я далее пишу в техподдержку и говорю, что я не хочу закрывать счет, зачем вы мне этот шаблон даете. Говорят другого у нас нету, нужно что бы вы заполнили.
Вопрос к банку! Зачем вы вынуждаете своих клиентов подписывать бумажки, с которыми они не согласны (это нарушение прав граждан). Не я являюсь инициатором закрытия счета, а банк!
В ваших же условиях указано в п. 12.4 как банк должен расторгнуть договор в одностороннем порядке. А мне кидают шаблоны и говорят, только такие у нас есть, вы должны сами отказаться.
В итоге вы не только закон нарушаете, но и свои правила. Как так работать можно?
В итоге теряю время, из-за банка деньги на карте заблокированы. Закрывать сами счет не хотят по своей инициативе, да и я не хочу закрывать, придется претензию подавать, а потом и в суд.
LiViKa 28 лютого 2023, 9:34
Щойно відкрила картку, статус «обмежені витратні операції, зверніться до служби підтримки»
А де та служба? У вб немає змоги відправити смс, у додатку такої кнопки нема. Тож що, гроші ми приймемо, але не віддамо нікому?!!!
honest 27 лютого 2023, 10:57
регистрируют клиентов не проверяя их данные.
Так под моим Инн приняли клиента и выдали ему кредитку.
и ничего не делают. спорю и подаю заявления в полицию уже пол года.
пользуются военным положением в стране и чудят.
отделений физических нет. работают через банк имитент Таском Банк в котором отвечают что они не при делах разбирайтесь с изи банком мы только карточки их выдаем.
мошенники одним словом.
Мінфін
Відповідь адміністратора
27 лютого 2023, 12:26
Відгук зарахований (на 27.02.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank