Мінфін - Курси валют України

Встановити

Продукти Інвестбанку

Реквізити

Юридична назва
Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Інвестбанк»
ЄДРПОУ
20935649
Головний офіс
65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2-Б
Email
admin@investbank.odessa.ua
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відомості про банк

В стадії ліквидації. З 13.01.2017 — прийнято рішення про початок процедури ліквідації. З 16.12.2016 — запроваджено тимчасову адміністрацію.

ПАТ «КБ «Інвестбанк» зареєстровано Національним банком України 31 березня 1992 року (реєстраційний № 95).

Свою діяльність Банк здійснює на підставі банківської ліцензії від 07.11.2011 № 98 на право надання послуг, передбачених частиною 3 статті 47 Закону України «Про банки і банківську діяльність», і Генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій від 05.10.2012 № 98-2.

ПАТ «КБ« Інвестбанк »створено у формі публічного акціонерного товариства. Акціонерами банку виступають юридичні та фізичні ліца.

ПАО «КБ« Інвестбанк »є універсальним банком. Свою діяльність банк здійснює на території Одеського регіону пропонуючи повний спектр якісних банківських і фінансових послуг для малого, середнього бізнесу, а також індивідуальних підприємців і приватних осіб.

ПАТ «КБ« Інвестбанк »в своїй структурі має балансова філія в м.Одеса та 20 відділень.

Банк має доступ до торгів на ПАТ «Фондова Біржа ПФТС» та ПАТ «Українська Біржа».

Банк ліцензований Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на ринку цінних (види діяльності: брокерська діяльність, дилерська діяльність, андеррайтинг, діяльність з управління цінними паперами, депозитарна діяльність депозитарної установи та діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування).

Банк є афілійованим учасником міжнародної платіжної системи Master Card Worldwide, що дає можливість здійснювати емісію власних платіжних карт, а також принциповим членом платіжної системи УкрКарт.Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (дата реєстраціі -02.09.1999, свідоцтво учасника Фонду № 032 від 18.10.2012) .

На сьогоднішній день Банк має стійку репутацію стабільної фінансової установи, яке пропонує повний спектр сучасних фінансових та платіжних інструментів як бізнесу, так і приватним особам.

Головна / Банки України 🏦 / Інвестбанк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Інвестбанку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Інвестбанку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.