банк жесть

kris1308 4 листопада 2015, 21:31
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. Галицька, 7
Доброго вечора! Вчора подзвонили до нас з банку і наголосили, що така-така має прострочку по кредиту потрібно оплатити, ок.Дзвонять через пару хвилин і говорять, що вони зв«язалися з боржиком і вона сказала, що гроші передала мені і я не заплатила і що вони подають позов до прокуратури на мене, поясніть мені чому я маю платити чужий кредит своїми грошима, бо мені ніхто гроші не передавав і я навідь не поручитель просто людина дала мій номер, а тепер підвела.І ще одне яке ви маєте право видзвонювати в пів 10 вечора, цілий день тихо а вечором пішла жара, ви научіть говорити і ставтеся до людей як люди а не як тварини.

Olgash
Olgash
4 листопада 2015, 23:54
Дзвонять колектори, яким незаконно були продани кредити. Або не реагуйте і знущайтеся з них самі… Або кожен раз повідомляйте про аудіозапис з метою захисту своїх прав і просіть зазначити фіо, посаду, місце роботи, з якого телефону вони дзвонять. Скоріш за все, вони будуть кидати трубку. З реальним записом і заявою можна звертатися до правоохоронних органів.
Не хвилюйтеся, будь-яку офіційну інформацію надають виключно у письмовому вигляді з розпискою про отримання.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку