Автокредит

vasilly 2 червня 2015, 10:19
Здраствуйте.Имею автокредит в вашем банке, постоянно идёт поднятие процентной ставки, платёж за 3 года вырос с 1900 до 2500.У нас что зарплаты подымают или уровень жизни поднялся, вы хоть в справки о доходах смотрите которые вам присылают, или справка только служит для того чтоб деньги поиметь за то что не прислал.Складывается впечатление что вы специально это делаете для отпугивания клиентов.
Ідея Банк
Ідея Банк 2 червня 2015, 12:52
Доброго дня, vasilly! Дякуємо Вам за звернення!
Відповідно до умов кредитного договору Банк має право змінювати або ініціювати зміну відсоткової ставки, про що повідомляє позичальника відповідним рекомендованим листом. В разі незгоди, позичальник має право написати офіційне звернення в Банк для узгодження ситуації. На всі звернення позичальників, що надходять в Банк, надається відповідь в термін до 30 календарних днів. Всі листи-повідомлення, листи-відповіді надсилаються банком на адресу реєстрації позичальника, яку Він вказував при укладанні кредитного договору.
Щоб максимально швидко детальніше розглянути Вашу ситуацію і перевірити дані, надішліть, будь ласка, сканкопію Вашого звернення (з вказанням номеру кредитного договору, ПІБ та ІПН позичальника) на ел. поштову скриньку PPOAVTO@ideabank.ua, а оригінал на юридичну адресу Банку: 79008, м. Львів, вул. Валова, 11

Гарного Вам дня!

2 червня 2015, 12:03
У них политика такая, чем больше тем лучше… А как Вам 3 страховки…
2 червня 2015, 12:15
Бесполезная вещь(в нашем государстве).
2 червня 2015, 12:22
Так я о том сколько в этом банке приходится платить за неё:((((
2 червня 2015, 12:50
Что есть, то есть.У меня сын в Авале брал автокредит, СК не навязывают, сам выбираешь, стр.платёж уменьшается с каждым годом, никаких справок, никаких подыманий процентов, несмотря на то что кризис в 2008 г.был и доллар вырос в 2 раза, даже незаикинулся никто.А тут беспредел полный, смысл справки вообще непонятный, разве что сбить денег и всё
lowe
lowe
19 червня 2015, 17:45
Це *** банк я це вже пройшов держітся
12 вересня 2015, 17:55
У меня тоже 3 года автокредит, подымали проценты, но мне новых графиков не высылали!!! Я обратился в банк что не согласен с повышением — так они оставили тот же платеж — 2000 грн, но 19 тыс. грн впаяли в последний платеж Как тело кредита!!! — Полный ужас — Не связывайтесь!!!
Кстати, Вам после повышения — присылали новый график???? это у них прописано в договоре, но они игнорируют!!!
, Также я обратился с жалобой в СК и в Защиту прав потребителей — в реультате Страхование жизни бес согласия клиента признали недействительным!!!
Alexandr Podruchnyy
Alexandr Podruchnyy
28 листопада 2015, 21:07
Тоже самое и у меня.
14 вересня 2015, 9:31
Но вы же всё равно, согласно договора, должны страховать жизнь, КАСКО и ОСАГО (в их акКредитированных СК)
17 вересня 2015, 1:23
Відповідно до статті 651 ЦК України, зміна договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.
Згідно зі статтею 652 ЦК України, у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає з суті зобов'язання.
Згідно зі статтею 56 Закону про банки встановлено право клієнта банку на отримання доступу до інформації щодо діяльності банку. Банки за вимогою клієнта зобов'язані надавати інформацію та консультації з питань надання банківських послуг.
Усі питання, що виникають внаслідок укладених договорів (у тому числі стосовно страхування позичальника) вирішуються сторонами, а у випадку недосягнення домовленості, спори розглядаються у судовому порядку.
17 вересня 2015, 1:31
Від суми КАСКО в акредитованій Страховій компанії банк отримує біля 30% коштів — Як Вам це?
Але, згідно Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 07 грудня 2000 р. №2121-ІІІ банкам забороняється вимагати від клієнта придбавати будь-які товари чи послуги від банку або від спорідненої чи пов’язаної особи банку як обов’язкову умову надання банківських послуг. Це означає, що банк-кредитор не має права нав’язувати позичальнику супутні страхові послуги акредитованої в ньому страхової компанії!!!
17 вересня 2015, 9:36
Олег, я с Вами согласна, но это всё возможно если у Вас в кредитном договоре не прописаны 3 страховки, плавающая % ставка, поверьте, я тоже умная, но увы, было написано если они сами страхуют, то деньги я должна вернуть и они их могут взять с моего ежемесячного платежа, и если досрочное погашение то сначала все штрафы (хотя бог миловал) а потом всё остальное, а это долгая история…

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку