Идея Банк -

2255 21 березня 2015, 21:35
В Ідеячбанку також розпочалися проблеми!!! На написані мною 2 заяви про розірвання значного валютного депозиту і поверненні його на поточний рахунок, старе і нове керівництво Івано-Франківського відділення 4, що знаходиться на вул. Галицька 7 нічого не робить. А це я просто хотіла перекинути з одного рахунку на інший, а не забирати кошти. Тепер все зроблю, щоб повернути свої гроші!!! Невже ідея іде шляхом дельти?
Ідея Банк
Ідея Банк 23 березня 2015, 8:56
Доброго дня, 2255! Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали наш банк! Вибачте за незручності зі сторони банку.
Нам потрібно більше інформації, щоб розглянути детально Вашу ситуацію.
Надішліть будь ласка на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) Номер депозиту.
3) Дати, коли Ви написали заяви і їх відскановані копії, якщо є.
Мінфін
Відповідь адміністратора
2 квітня 2015, 16:19
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 02.04.2015).

23 березня 2015, 13:12
Дякую за відповідь, всі свої дані я перешлю по пошті. Наразі хочу вам повідомити, що з 20 січня 20015 я не отримала жодних дивідендів, причино стали «власні цілі » працівників філії, вони зловживають своїм становищем ,ігнорують клієнтів. Вам потрібно доцільно перепровірити роботу філії, бо така яка вона зараз — не дієздатна. У філії №4 ніколи немає готівки ні гривні, ні валюти. Наприклад: сьогодні 23.03.15 у них не було валюти, вони мене знову відправили до іншої філії. Поясніть, навіщо ви сплачуєте заробітну плату працівникам, які не працюють, чи можлива компетентна робота філії банку у якої немає готівки, мені вас шкода, це вам не плюс. Тепер зрозуміло чому була змінена назва банку(+банк), жарт звичайно, але у даний момент це доля правди. А зараз хочу довідатись «Ідея» — яка вона у вас?

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку