Alex0703 22 лютого 2015, 21:51
Кредит на автомобиль с июля 2012г. Много читал, да самого постигла участь повышения процентной ставки, но в прошлом году написал письмо, доходчиво объяснил сложившуюся экономическую ситуацию и банк пошел мне навстречу, отменив повышения процентной ставки, за что я им при много благодарен.Хочется верить, что банк будет вникать в проблемы клиентов и вместе искать выход, в этот тяжелый для страны период.
Ідея Банк 23 лютого 2015, 10:49
Доброго дня, Alex0703!
Дякуємо Вам за приємний відгук і за те, що обрали ІдеяБанк. Нам важлива думка клієнтів. Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
women456 21 лютого 2015, 14:23
Закінчився термін вкладу.Хотів забрати, але приємно поспілкувавшись з працівниками Дрогобицького відділення, не тільки не забрав, але й доклав значну частину грошей і офрмив депозит під хороші проценти. Дякую за гарне відношення.
Ідея Банк 23 лютого 2015, 10:47
Доброго дня, women456!
олег шахбазов 21 лютого 2015, 9:03
Половину Дрогобича позакривали банки. Всі хлинули куди- в Ідея банк. Чому- тому що відсотки високі, гривневі вклади повертають вчасно, ще й кредитують. А ціни на оплату комунальних послуг найнижчі в Дрогобичі. Зросла маса людей в банку. Обласне управління і начальник Дрогобицького відділення оперативно ввели другого менеджера. МОЛОДЦІ. Гривневий вклад повернули день в день і швидко. Такий банк буде банком N1 в Дрогобичі. Чому-тому що в них є бажання мінятись і пристосовуватись до ринкових відношень. Вони швидко реагують на ситуацію. МОЛОДЦІ.
Ідея Банк 23 лютого 2015, 10:45
Доброго дня, олег шахбазов!
Дякуємо Вам за приємний відгук і за те, що обрали наш ІдеяБанк. Нам важлива думка клієнтів. Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
gnepa1208 20 лютого 2015, 15:28
Доброго дня
Сьогодні переоформляла частину вкладу, а частину забирала.Гроші відддали вчасно, трошки довше обслуговування, попередні дівчатка були спритніші, але загалом я задоволена оскільки зразу отримала кошти, тільки шкода клієнти каси почали обурювать на те що менеджер віддала мої документи без черги оскільки я дуже спішилась.Що зробиш сьогодні всі люди обурені.
Дякую за обслуговування.
Ідея Банк 20 лютого 2015, 16:49
Доброго дня, gnepa1208!
Дякуємо Вам за приємний відгук і за те, що обрали на банк. Нам важлива думка кожного клієнта. Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
klient78 20 лютого 2015, 14:23
Доброго дня!!!
Організуйте нормальний робочий процес на відділенні у м.Дрогобич!!!
Один касир, черги нереальні, некомпетентний менеджер, а що уже говорити про керівника…
Ідея Банк 20 лютого 2015, 16:48
Доброго дня, klient78!
Дякуємо Вам за відгук. Керівництво банку взяло до уваги Ваш коментар і прийме міри щодо покращення роботи Дрогобицького відділу ІдеяБанку.
SVA2015 20 лютого 2015, 8:03
Здравствуйте Идея Банк! Являюсь Вашим клиентом уже не первый год, и не перестаю удивляться политике Банка. Европейский Банк, который ни как не следит за компетенцией сотрудников банка. Теперь по порядку:

я депозитчик в Мариупольском отделении, сумма не большая, но суть не в этом, прочитал на сайте, что появился вклад под 25% на новые деньги. Звоню на отделение, берет трубку девочка Люда( менеджером назвать язык не поворачивается) и начинает нести ахинею полнейшую, о том, что вклад на сумму не меньше 300 000 грн, индивидуально по согласованию банка, вообщем ничего я не понял, но сдаваться не стал.( Хотел бы заметить, что во время разговора, меня не покидало чувство, что она кушает, невнятное плямкание присутствовало)

приежаю на отделение, у другого специалиста сидят люди, я сожусь на диван и жду очереди(хочу получить космпетентную консультацию, поэтому готов ждать. Спасибо огромное специалисту Юлии, все вопросы прояснил, четким и главное КОМПЕТЕНТНЫХ обслуживание более чем удовлетворен. Открыл очередной вклад, в стабильном Банке.

Хотелось бы пожелать тщательнее подбирать персонал ( это я о «девочке» Люде) и последнее — невнятное плямкание в трубку это был бутерброд, который Людмила не обращая на меня внимание доедала, пока я ждал в очереди к специалисту.
Ідея Банк 20 лютого 2015, 16:51
Доброго дня, SVA2015!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали на банк. Нам важлива думка кожного клієнта. Ваш коментар взяли до уваги і проведемо виховні розмови із персоналом з метою покращення обслуговування.
mobs78 19 лютого 2015, 21:15
17.02.2015 забирав депози у Дрогобицькому відділені, було дуже приємно коли керуючий банком особисто підійшов та поцікавився моїми справами та запропонував філіжанку кави, дуже приємний колектив доволі швидко вирішив ціль мого візиту.Обовязково ще завітаю в цей банк.
Ідея Банк 20 лютого 2015, 10:42
Доброго дня, mobs78!
rt30 18 лютого 2015, 9:53
Вот сегодня пришла, то есть (забрала лично) «радостная новость» «повідомляємо Вас про зміну розміру процентної ставки, у зв'язку із значним збільшенням вартості ресурсів (в тому числі валютних)», а мне зароботную плату тоже пересчитают к валюте- кредит в гривнах… стоимость авто в 2012 году 106 000 грн- кредит 93 000 грн- діюча номінальна процентна ставка 20.9900%, номінальна процентна ставка з березня 2015 року 23,4900%, реальна ставка 40,59%, переплата 112 000 грн… и с 2012 года- каждый год повышение % ставки… плюс 2012 год страховым (за 3 обязательные страховки)-9210,01 грн, 2013 — 8337,81 грн, 2014 — 7409,91… КАСКО-6,13%- залишкової вартості, жизнь — 3%- и конечно же ОСАГО +… а дальше-:((((( А на просьбу письменную с 2012 года- отправлять корреспонденцию на эл.почту ноль реакции, письменные обращение ни к чему не привели — хотя согласно условий кредитного договора, по моему письменному обращению, ну должны были прореагировать- ноль… Письмо написано 27.01.15- в ящик кинули во Львове-10.02.15??!!, со своей Укрпочты ели выбила сегодня 18.02.2015…
Ідея Банк 18 лютого 2015, 14:11
Доброго дня, rt30!
У Вас плаваюча відсоткова ставка, з чим Ви були ознайомлені при підписанні кредитного договору. Банк збільшив змінну частину процентної ставки, відповідно до умов кредитного договору, про що Вас було повідомлено рекомендованим листом.
На всі звернення клієнтів, що поступають в Банк, надається відповідь протягом 30днів. Можливий варіант, що звернення в Банк не поступило, або ж наша відповідь не дійшла до Вас. Всі листи-повідомлення, листи-відповіді надсилаються банком на адресу реєстрації клієнта, яку Він вказує при укладанні договору.
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію і перевірити дані, надішліть, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
2) Номер договору.
3) Ваш номер телефону.

Згідно умов кредитного договору клієнт повинен щорічно вчасно подавати довідку про доходи, а також страхувати автомобіль (страхівка на повну вартість авто) і життя (страхування можна проводити в будь якій акредитованій Банком страховій компанії).
олег шахбазов 17 лютого 2015, 21:58
Сьогодні відвідав Дрогобицьке відділення Ідея банку був вражений. Людей багато, але працівники в особі начальника відділення, менеджера і касира — оперативно і швидко всіх обслуговували. Повернули повністю гривневий вклад і на все пішло до 5 хвилин. Задоволений роботою начальника відділення і менеджера Дрогобицького відділення в цей скрутний для банків час. А ще гірше те що нерви здають у нас після новин. Працівники банку молодці.
Ідея Банк 18 лютого 2015, 15:03
svitlanadan 16 лютого 2015, 22:38
11.02.2015 (середа) написала заяву про повернення депозиту Працівник банку сказав зателефонувати 13.02.2015(п«ятниця) Зателефонувала грошей немає .16.02.2015 (понеділок)заїхала в банк грошей немає, спитала коли будуть працівники банку не можуть сказати.Телефонувала на гарячу лінію відповіді не дали…
Ідея Банк 18 лютого 2015, 14:04
Доброго дня,svitlanadan!
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію, нам потрібно більше інформації.
Надішліть будь ласка на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
3) Ваш номер телефону.
4) Номер відділення банку, в яке Ви зверталися
олег шахбазов 16 лютого 2015, 19:39
Сьогодні висидів 1.0 годину щоб потрапити до менеджера а грошей нема. Дали 1/3 гривневого вкладу який в неділю закінчився і вже через інтернет був переведений на поточний рахунок. Оскільки я був з сімьєю після роботи то молодша дитинка успішно виспалась за 1.0 годину в відділенні банку. Ну а з гривнею як завжди затяжка-протяжка з дня на день. Завтра побачимо яка казка буде знову розказана працівниками банку і беремо термос, бутерброди, планшет- богзна скільки прийдеться висидіти в Дрогобицькому відділенні ідеа банку. Добре що хоть тепло, не треба брати теплих речей.
Ідея Банк 17 лютого 2015, 16:26
Доброго дня, олег шахбазов!
Приносимо вибачення за незручності зі сторони банку.
Щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію та провести службове розслідування, нам потрібно більше інформації.
3) Час візиту у банк.
IQ999 16 лютого 2015, 14:58
Я Вкладчик этого банка… При расчете в торговом зале супермаркета операцию на сумму 50 грн отклонили, потом оказалось, что банк эту сумму заблокировал, я оплатила с другой карточки другого банка, а через 2 дня эту сумму перечислили туда, где я хотела рассчитаться. На гарячей линии просто 2 часа проверяли мои данные, а потом сказали обратиться в отделение.Мне предложили написать заявление о возврате средств, но тариф за эту услугу 70 грн.
Теперь банки так зарабатывают.
Пусть оно им на лекарство пойдет, на первую закупку…
Ідея Банк 16 лютого 2015, 17:47
Доброго дня, IQ999!
Вибачте за незручності зі сторони банку.
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію, нам потрібно більше інформації.
2) Номер Вашого рахунку.
3) Номер відділення, в яке Ви зверталися.
4) Ім’я співробітника, що прийняв Ваш дзвінок на гарячій лінії і дату дзвінка.
trusevich 14 лютого 2015, 7:09
У нас в Идея банке автокредит, платим исправно уже больше двух лет. Вроде бы все было хорошо, но в последнее время начались возникать непонятные моменты. Первый раз пару месяцев назад был звонок, что мы не сделали очередной платеж и нам начислен штраф за неоплату. Я подняла квитанции, сказала когда и где был осуществлен платеж и вопрос решился. Хорошо. Но не надолго. Недавно приходит сообщение на мобильный, за неподачу договоров страхования автомобиля начислен штраф более двух тысяч и просьба его оплатить до 25 февраля. Я в шоке. Потому, что договора все были оформлены вовремя и все скан-копии отправлены сотрудником страховой компании во Львов в главный офис в день подписания договоров. Я уже сейчас перезваниваю в страховую, девушка еще раз подтверждает, что все было отправлено, велась переписка с сотрудником банка в электронной форме, а вот сейчас вдруг оказалось, что ничего нет. И на электронное письмо со страховой сейчас уже банк не отвечает. Наверное, делает вид что не видит ничего, что бы скачать дополнительно деньги с клиента. Конечно, хочется верить в лучшее, что после того, как я написала письмо в отделении банка на Позняках, с ситуацией разберутся, иначе я на знаю, что делать. Отдавать больше двух тысяч неизвестно зачем я не могу, они мне не лишние, (памперсы для ребенка сколько сейчас стоят!) да и я все сделала вовремя. Обидно и не понятно.
Ідея Банк 16 лютого 2015, 13:59
Доброго дня, trusevich! Дякуємо, що обрали ІдеяБанк. Нам важливий кожний клієнт і його думка.
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію і надати Вам відповідь, нам потрібно більше інформації.
2) Номер договору.
3) Номер відділення банку, в якому Вас обслуговують.
ukexpert 12 лютого 2015, 12:52
Решила открыть два счета юр лица, уж очень заманчивые условия. Пришла в отделение, уточнила, вежливые девочки рассказали как все чудесно, проверили доки, сказали к вечеру счет и через несколько часов Интернет-банкинг. Думаю отлично! Через два дня звоню — думаю уже открыт счет и есть с налоговой уведомление — в ответ — а… вам ничего не открыли, у вас там бумаги не соответствуют. Мне даже никто не позвонил! Бегаю получаю, все сдала (кстати свидетельство единого налога для открытия счета не требует ни один банк). Звоню, ну что открыли — мне — оформляем договора, как оформим вам позвонят. Через два дня — звонка все нет, я еду в отделение — и о чудо, моими договорами никто даже не занимался. Я села и при мне их начали оформлять. Мне пришлось просидеть ровно 2 часа!!! Ок, к вечеру сказали будет интернет-банкинг. Уже третьи сутки — его нет. В отделении говорят мы ничего не знаем, ТАМ РАБОТАЕТ ОДИН МАЛЬЧИК НА ВСЮ УКРАИНУ и он все делает в порядке очереди, когда до вас дойдет очередь неизвестно. Я обалдела!!! Один мальчик на всю Украину и похоже он создает лично для меня программу интернет-банкинга. Звоню на 800-тую линию — в ответ ничем помочь не можем! Все, никто ничем помочь не может! Я просто в шоке и ужасе! И главный вопрос — а есть ли мальчик? В банк для открытия счета я пришла 29 января 2015. Сегодня 12 февраля, я жду мальчика.
Ідея Банк 12 лютого 2015, 13:16
Доброго дня, ukexpert!
Дякуємо за Ваш коментар. Для того щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію і провести розслідування, нам потрібно більше інформації. Надішліть, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) Номер відділення, в яке Ви зверталися.
3) Ім’я співробітника, який Вас оформляв.
kycnat82 11 лютого 2015, 13:31
Доброго дня!
Я клієнтка Дрогобицького відділення Ідея Банк
У мене були два вклади на різні суми. Вклади переоформлено на 3 місяці до 09.01.2015 та 22.01.2015. Приблизно 20 січня я звернулась до Дрогобицького відділення ПАТ "Ідея Банк" до спеціаліста Кондур О. для написання заяви, щоб зняти свій вклад. Заяву написала також і 22 січня на другий вклад. Спеціаліст сказала мені підійти через 4 дні для отримання коштів та відсотків згідно процедури банку. Рівно за 4 банківські дні, тобто 28 січня я прийшла до відділення. Спеціаліст Кондур О. в грубій формі відповіла мені, що коштів немає і щоб я прийшла завтра. Так тривало до 02 лютого. В цей день день, 02 лютого я звернулась до керуючого Дрогобицьким відділенням Сушко В.Я. для вияснення обставин по зняттю моїх вкладів і він дав дозвіл виплачувати кошти з каси. Спеціаліст Кондур О. виплатила мені тільки 181,59 грн. відсотків по двом вкладам, пояснюючи це тим, що всі відсотки зняли на податок до армії. По розрахункам з двох вкладів повинно було бути 935,13 грн. Куди поділись решта коштів?
Працівники хамлять до клієнтів, кошти з вкладів не повертаються! Досі ніхто не пояснює мені де кошти з депозитів!
Ідея Банк 12 лютого 2015, 8:51
Доброго дня, kycnat82! Дякуємо Вам за звернення і те, що являєтесь клієнтом нашого банку. Нам важлива думка клієнтів. На даний момент проводиться розслідування інциденту, після чого буде вчинено відповідні заходи для врегулювання ситуації, що сталася. У разі виникнення запитань телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
Полезный комментарий
rt30 12 лютого 2015, 9:25
Тогда это трактуется как другие доходы и тоже 1,5% (помимо с заработной платы...)
alexandrums 8 лютого 2015, 12:01
Депозит в гривне отдали без проблем
Ідея Банк 9 лютого 2015, 11:26
Доброго дня, alexandrums!
Дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали наш ІдеяБанк. Нам важлива думка клієнтів. Якщо У вас виникатимуть запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30.
mariya3 5 лютого 2015, 23:04
Проплачувала кредит минулої п«ятниці подрузі, отримала негативний заряд на весь день.Не знаю куди дивиться вище керівництво даної установи, але поведінка даного керівника відділення, що у м.Дрогобич просто неприпустима. Хамське відношення до клієнтів, розпивання алкогольних напоїв у себе в кабінеті з друзями(начальник заявив, що він у відпустці на зауваження), дикий регіт на весь зал. Люди були шоковані!!! Сором!!!
Ідея Банк 6 лютого 2015, 13:25
Доброго дня, mariya3!
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію і провести розмову із співробітником, нам потрібно більше інформації.
2) Дату візиту у банк.
3) Номер відділення ІдеяБанку, в яке Ви звертались.
олег шахбазов 4 лютого 2015, 22:37
Мене сьогодні обслуговували в банку, менеджер. Прийшла блатна і мене відсунули в сторону поки блатну не обслужили. Так що в цьому банку блатні прирівнюються до інвалідів війни і обслуговуються без черги. Всім бажаю бути БЛАТНИМИ.
Ідея Банк 6 лютого 2015, 13:23
1) П.І.П
2) Ім'я співробітника нашого, банку, що Вас обслуговував.
3) Дату візиту у банк.
4) Номер відділення ІдеяБанку, в яке Ви звертались.
Mdimsan 4 лютого 2015, 14:20
Взял кредит наличными без справки о доходах, все вроде ничего нужны были срочно деньги. Первый месяц оплатил суму по договору — класс, второй месяц — прихожу мне говорят плюс 5 грн.за кассовый сбор, возмутился — с какого перепугу, ведь в договоре этого нет и ни в одном банке такого маразма нет, чтобы свой же банк брал комиссию за внесение денег на счет. Но ничего не докажешь этим хапугам — заплатил. Так за год погашения кредита переплачиваешь еще 60 грн. сверху помимо страшных процентов.Но это еще не всё — через полгода с 5 грн комиссия выросла к 10 грн! Класс!!! Охринеть!!! Оббобрили клиента как сами захотели. И ничего не докажешь, они всегда правы.Но самое поразительное — каждый месяц из банка звонит очередная " попка" и предлагает взять ещё денег в кредит — достали! Последняя их задрочка- назначили штраф 300 грн. за то, что я не предоставил справки о доходах(при оформлении кредита её не требовали).Короче, Люди не связывайтесь с этими мудилами ни при каких обстоятельствах. Такого банка-беспредельщика нет.
Ідея Банк 9 лютого 2015, 11:28
Доброго дня, Mdimsan!
ПАТ «Ідея Банком» були внесені зміни до тарифів з розрахунково-касового обслуговування (надалі – РКО), які діяли з 21.05.2014 року, а саме впроваджено комісію в розмірі 5,00 грн. (п’ять гривень 00 копійок) за обробку готівки касиром банку при здійсненні операції зарахування коштів для погашення кредитної заборгованості через каси банку.
У вересні 2014 року до тарифів РКО було внесено зміни, які вступили в дію з 16.09.2014 року. Відповідно, комісія за обробку готівки касиром банку при здійсненні операції зарахування коштів для погашення кредитної заборгованості кредитів через каси Банку становить 10,00 грн. (десять гривень 00 копійок). Вказана комісія жодним чином не збільшує обсягу Ваших зобов’язань за кредитним договором.
Дана інформація розміщена на кожному відділенні ПАТ «Ідея Банк».
Також, Ви маєте можливість погашати кредитну заборгованість не тільки через касу Банку, а й через систему дистанційного обслуговування інтернет-банкінг, через термінали самообслуговування, каси інших банків тощо без сплати комісії.
Згідно пункту Кредитного договору позичальник зобов’язаний підтверджувати свій фінансовий стан, надавши документи про доходи через одинадцять місяців від дати укладання договору.
Оскільки Ви вчасно не подали в Банк даних документів, згідно пункту Кредитного договору (який саме вказати не можна, оскільки відсутні дані клієнта по кредиту), Вам було нараховано штраф у розмірі 300,00 грн.

Якщо у вас виникатимуть ще запитання, то пишіть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua або телефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30
олег шахбазов 3 лютого 2015, 21:16
Уже 4 день не повертають депозит. Щоденно зволікають. Черги 1-2 години до менеджера банку. Менеджер один на депозити і кредити. Мене вже нудить від такого обслуговування. Жалкую що заліз в цей не серйозний банк. Карточки віза не роблять-повний прікол. Тобто щоб щось отримати чи зробити треба потратити 1-2 години поки прийме менеджер банку. Гроші не віддають-початок проблем чи робота на антирейтинг банку.
Ідея Банк 6 лютого 2015, 16:55
Доброго дня, олег шахбазов! Депозити Ідеябанк чітко видає по процедурі. Немає жодного випадку, щоб кошти не видавались за запитом клієнта. З картками VISA в банку жодних проблем немає. Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію і провести перевірку, нам потрібно більше інформації.
2) Номер депозиту.
3) Номер відділення банку, в який Ви зверталися.
4) Дата Вашого візиту у банк.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку