Сотрудничество с банком...

rt30 18 лютого 2015, 9:53
Вот сегодня пришла, то есть (забрала лично) «радостная новость» «повідомляємо Вас про зміну розміру процентної ставки, у зв'язку із значним збільшенням вартості ресурсів (в тому числі валютних)», а мне зароботную плату тоже пересчитают к валюте- кредит в гривнах… стоимость авто в 2012 году 106 000 грн- кредит 93 000 грн- діюча номінальна процентна ставка 20.9900%, номінальна процентна ставка з березня 2015 року 23,4900%, реальна ставка 40,59%, переплата 112 000 грн… и с 2012 года- каждый год повышение % ставки… плюс 2012 год страховым (за 3 обязательные страховки)-9210,01 грн, 2013 — 8337,81 грн, 2014 — 7409,91… КАСКО-6,13%- залишкової вартості, жизнь — 3%- и конечно же ОСАГО +… а дальше-:((((( А на просьбу письменную с 2012 года- отправлять корреспонденцию на эл.почту ноль реакции, письменные обращение ни к чему не привели — хотя согласно условий кредитного договора, по моему письменному обращению, ну должны были прореагировать- ноль… Письмо написано 27.01.15- в ящик кинули во Львове-10.02.15??!!, со своей Укрпочты ели выбила сегодня 18.02.2015…
Ідея Банк 18 лютого 2015, 14:11
Доброго дня, rt30!
У Вас плаваюча відсоткова ставка, з чим Ви були ознайомлені при підписанні кредитного договору. Банк збільшив змінну частину процентної ставки, відповідно до умов кредитного договору, про що Вас було повідомлено рекомендованим листом.
На всі звернення клієнтів, що поступають в Банк, надається відповідь протягом 30днів. Можливий варіант, що звернення в Банк не поступило, або ж наша відповідь не дійшла до Вас. Всі листи-повідомлення, листи-відповіді надсилаються банком на адресу реєстрації клієнта, яку Він вказує при укладанні договору.
Щоб розглянути детальніше Вашу ситуацію і перевірити дані, надішліть, будь ласка, на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) Номер договору.
3) Ваш номер телефону.

Згідно умов кредитного договору клієнт повинен щорічно вчасно подавати довідку про доходи, а також страхувати автомобіль (страхівка на повну вартість авто) і життя (страхування можна проводити в будь якій акредитованій Банком страховій компанії).

18 лютого 2015, 14:37
И до каких пор будет плавать відсоткова ставка??? Обращения по поводу направления писем на эл.адрес вам отправлялись с 2013 года, но выполнили вы только 1 раз, а я описывала о неудовлетворительной работе почты, но вы проигнорировали, и писать о страховках и о справках о доходах ещё забыли об 2 разовом осмотре автомобиля мне не надо- я это делаю заблаговременно и в полном объёме, сканирую отправляю на эл.адрес отделов по страховке по доходам- самостоятельно и плачу до даты за 3 дня в системе да и оплачиваю дополнительные средства за расчётно кассовое обслуживание в своём же банке, а вот отвечали бы вы по существу направленных обращений
19 лютого 2015, 13:56
Для надання відповіді на дане звернення, потрібно детально схилятися на пункти кредитного договору, а також розкривати інформацію, що міститься в кредитному договорі. Дана інформація буде розміщена на сайті, і буде доступною не тільки конкретному клієнтові.
Згідно ЗУ «Про Банки і Банківську діяльність» ст. 60, 62 про розкриття банківської таємниці, уся інформація, що міститься в кредитному договорі становить банківську таємницю, відповідно, ми не можемо про це детально писати на даному ресурсі.
18 лютого 2015, 14:41
Это копия с моего 2 обращения от 05.06.2013 года «Еще очень прошу Вас, на выполнение § 2 пункта 5 кредитного договора №910.14880 сообщать мне важную информацию на электронный адрес rtn_1971@mail.ru (ввиду неудовлетворительной работы отделения №8 Укрпошты г. Днепропетровска), так как работники Вашего банка проигнорировали мое заявление, оформленное по всем правилам банка и отправленное мной 06 марта 2013 года в 11 час. 04 мин. по факсу 0322420625 на Департамент акцептации и администрирования договоров кредита и лизинга.»
19 лютого 2015, 13:57
Оскільки, Ви скаржитися на роботу поштового відділення у Вашому місті, тоді пропонуємо наступний варіант: напишіть, будь ласка, офіційне звернення в Банк за своїм підписом і зверніться на будь-яке відділення ПАТ «Ідея Банк». Працівники відділення надішлють дане звернення на електронну адресу відділу кредитного супроводу, Банк його зареєструє і направить на відділення вхідний номер і дату звернення. Відповідь на таке звернення надається протягом 30 календарних днів.
В своєму зверненні, будь ласка, обов’язково вкажіть яким саме способом Вам зручно буде отримати відповідь (електронна адреса, поштова адреса).
19 лютого 2015, 15:06
А я что не официально писала что ли, на факс вам в главный офис отправляла, сканировала, если у Вас на горячей линии висишь по 30 минут ищут специалиста решить проблему… а в ваших региональных отделениях могут только платёжь принять и 1 человека обслуживают по 30-40 минут- большими полномочиями они не владеют и отправляют в главный офис решать свои вопросы и проблемы. Кстати, по-поводу моего обращения сегодня утром на адрес Info.povidomlenja@ideabank.ua я отправила письмо — реакция 0
20 лютого 2015, 10:39
Доброго ранку, Татьяна! Ваш лист отримали і взяли на опрацювання. Найближчим часом надамо відповідь на електрону пошту.
20 лютого 2015, 10:42
Дякую