Грубе спілкування

TinaMin 3 жовтня 2023, 0:02
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Титова, 29
Подавала заявку на отримання кредиту, заявка була схвалена, але я знайшла більш вигідні умови в іншому банку. Через день після цього мені зателефонували з ідеябанку і спитали чому я до них не приходжу за кредитними грошима. Я пояснила що мені не підійшли їхні умови, на що мені з великою претензією менеджер каже: «дєєвушка, зачем ви подавалі заявку єслі не берете кредіт?». Тобто я навіть не клієнт банку, а зі мною ВЖЕ спілкуються по-хамськи ніби я їм щоб винна. Дякую Богу що не зв’язалася з цією установою, пощастило

13 жовтня 2023, 23:47
Треба подзвонити на гарячу лінію, назвати номер телефону і час, коли вам дзвонив менеджер і грубіянив. Це саме грубість, і ніщо інше.

Не поскаржитесь — менеджер і далі буде грубіянити і отримувати зарплату. Але ж її місце не в банку. Поскаржитесь — вилетить з роботи.
19036256
19036256
14 жовтня 2023, 11:37
Іван Петренко,а Вам аби усюди писати скарги?Так Щ О не тільки в Ощадбанку грубіянять,а ще і в цьому банку?
Hapy Lestat
Hapy Lestat
22 жовтня 2023, 22:15
С одной стороны их можно понять — выделение денег это перераспределение кредитного портфеля, любой банк будет не счастлив (потеря бабла + опять перераспределять)

Но отношение конечно так себе — могли бы просто улыбнутся, и понизить кредитный рейтинг/черный список как это делается во всем мире :)
25 жовтня 2023, 14:21
Рейтингів є два:

— внутрішній в тому чи іншому банку, який бачать лише керівники банку і ті менеджери, які приймають рішення про видачу кредиту

— зовнішній у першому укрїнському кредитному бюро ubki.com.ua

Внутрішній вони можуть собі в одне місце засунути, бо він не впливає ні інші банки, яких в Україні велика кількість. Та й не може тупий менеджер безпідставно його знижувати. Потрібні докази у вигляді прострочки внесення обов’язкових платежів.

Зовнішній — тим паче не можна ніяк знизити, бо менеджер не може підробити інформацію про дату внесення платежу, щоб в колонці «Кількість прострочок» змінились цифри.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку