Приховані приплюсування до суми замовлення

Лев Меренков 5 лютого 2023, 9:19
Робив замовлення на досить велику суму в інтернет-магазині у Німеччині. Хотів розрахуватися через систему PayPal, до якої в мене прив’язана картка Ідея банку. PayPal розрахував суму у гривні за допомогою власного обмінного курсу, сума склала 56000 грн. На картковому рахунку в мене було 60000. При спробі проведення платежу отримаю смс-повідомлення про нестачу коштів на рахунку. Телефоную у підтримку, там мені кажуть, що хоч сума платежу ставить 56к грн, вони резервують 61к. При цьому почали мені розповідати байки про міжнародні платіжні системи та їх вимоги, про курси конвертації тощо. Які курси конвертації, якщо платіж вже номінований у гривні? При цьому, на питання, чи ви просто резервуєте 61к грн, але потім все одне за рахунком буде проведено 56к грн, отримав відповідь, що ми цього не знаємо.
Звісно, таки сумнівні умови мене не задовільнили і я виконав цей платіж за допомогою карти іншого банку. І о диво — по рахунку пройшла саме та сума, що була зазначена PayPal’ом! Тобто, ідея банк просто хотів привласнити собі 5к грн, пояснюючи це неіснуючими вимогами та процесами!

Курс валют в Ідея Банку

USD 39.5 40

Курс валют в Ідея Банку

USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Приховані приплюсування до суми замовлення