НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВ’ЯЗУВАТИСЬ!

Kosmosys 19 серпня 2022, 9:33
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 103
Маю кредит в данному банку, сповістив заздалегіть співробітників що зможу виплачувати відсотки по ньому трохи пізніше ніж число за договором, тому що зарплатня приходить пізніше. Плачу суми більше ніж за договором щоб швидше погасити цей довбаний кредит. Мені приходить зарплатня на картку іншого банку, я переводжу гроші на картку ідеа банку та з неї погашаю кредит: частина сумми відсотки, інша частина — тіло. У серпні отримав зарплатню, перевів гроші з картки іншого банку на картку ідеа щоб з неї потім перевести на рахунок кредиту, перевожу через додаток обанк — вибиває помилку, і так багато разів. Заходжу на наступний день і бачу що з картки утримано відсотки по кредиту, ок, перевожу залишок знову на рахунок кредиту, гроші перевелись але НЕ ДІЙШЛИ на рахунок кредиту. Я телефоную в ідеабанк для розяснення, мені кажуть що гроші заблоковано на якомусь нібито транзитному рахунку і будуть росписані аж у наступному місяці у день сплати відсотків. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ? Банк взяв мої кошти та заблокував їх, кажуть: прийдіть у банк с документами та напишіть заяву і ми переведемо гроші. Але я знаходжуся за кордоном і не маю змоги цього зробити. Клієнти банку у майбутньмоу мають розуміти що цей банк може просто взяти ваші гроші та заблокувати їх для своїх потреб. Тобто якщо клієнт хоче достроково якомога швидше закрити кредит — цей банк вставляє палки в колеса та не дає змоги це зробити щоб максимально заробити на клієнті на відсотках, та ще й у воєнний час. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВ’ЯЗУВАТИСЬ!!!

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку