Найгірший банк !!!

Iru 13 серпня 2022, 16:43
Доброго дня) якщо ці дні так можна назвати. Змушена залишити найгірший відгук в своєму житті. Хочу запитати, а Ваш колектив проходить курси компетентності, чи вміє він спілкуватися і СКАЖІТЬ, чи не за людські цінності ми зараз боремося? Хоча хто знає, що таке людські цінності — до цього нам ще далеко (незважаючи на регіон нашої країни) адже Львів повинен бути ближче до них, та я помиляюсь. На сьогоднішній день питання стоїть «за життя», а ви телефонуєте і «ВИБИВАЄТЕ» гроші, провокуєте і кажете, що маніпулюю війною, соромно за нашу країну де людина порівнюється з незрозумілою особою. Замість того, щоб підтримати і у двосторонньому погляді вирішити питання, ви принижуєте людину, порушуючи статтю 297 «Право на повагу до гідності та честі». Де першим пунктом є, що кожен має право на повагу до його гідності та честі і вона є недоторканою. Господи … мені смішно і хочеться плакати, мені соромно за свою країну яка просить допомоги та очищення. Нікому, навіть ворогу я не рекомендую цей банк і молю Бога, щоб допоміг мені розрахуватись з цією нечистою силою, як Ідея Банк.
Ідея Банк
Idea Bank 17 серпня 2022, 10:36
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
з повагою, Ідея Банк

Курс валют в Ідея Банку