Vitaliysand 23 квітня 2014, 10:03
В 2013 була взята машина в кредит. При оформленні кредиту великим плюсом банку було те що при умові 50% оплати за авто кредит дали без зайвих різних довідок, тільки паспорт і індентифікаційний код, ще один + рішення було швидким 2 дні. Платежі вносив вчасно (один раз затримав платіж на 5 днів — дзвінками задовбали не тільки мене але й родичів по 5-10 дзвінків на день). Зараз знову ситуація коли затримують зарплату і сьгодні пішов уже перший день затримки по проплаті платежу. Ще немає девятої години ранку дзвінок.
Ось приблизний діалог (на майбутнє буду робити аудіо запис розмов):
Б — доброго ранку, це ідея банк, відділ досудового повернення боргів…
Я — доброго…
Б — це хххххххх ххххххххх?
Я — да
Б — у вас несплачений кредит, оплата повинна бути зробленна до 6-ї години вечора.
Я — зараз в мене затримка по зарплаті… (перебивають)
Б — нас не хвилює де ви візьмете гроші, позичайте! оплата до 6-ї (уже я перебиваю)
Я — затримка по зарплаті. оплати сьогодні чи завтра точно не буде, оплата ТОЧНО буде зроблена через 6-8 днів.
Б — позичайте і оплачуйте!!! інакше до вас приїде наш співробітник і ви потім швидко заплатите. все, вас попередженно.

Я навіть не проти комісії яку вони нараховуть за невчасну сплату.
Я не проти щоб вони раз на день дзвонили і нагадували про платіж, цікавились коли буде проплата, при цьому адеквато вести розмову, а вони дзвонять по десять раз на день, кожна фраза як погроза ще й приїхать збираються, як наче коли вони приїдуть (якщо приїдуть) мені зарплату швидше виплатять.

P.S. 1. Вони тролять мене, а я тролю їх. і тепер навіть після виплати кредиту (пошвидше б уже) буду їх задовбувати поки не набридне.

P.S.2. Позичити не вийде… платіж більше 3000 грн. беручи теперішню ситуацію в Україні ніхто гроші не позичає, багато знайомих втратили роботу і тепер самі готові позичити аби вижити.

В інших банках все більш адекватніше, навіть Приват Банк (був невеликий готівковий кретит + картка кредитка) подзвонить десь через день два затримки, нагадають про затримку, попередять про комісію, спитають коли буде оплата і передзонять лише тоді коли пройде та дата в яку ви їм пообіцяли сплатити і не сплатили що вони роблять далі я не знаю бо затримки більше 8-10 днів ніколи не було.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Наче і нормальний банк, але погрозами і неадекватним відношенням до клієнтів уже набрид.