Ідея банк ,це найгірший банк в Україні !

jkholyavitskaya 16 травня 2022, 15:17
Суть проблеми:
Я є клієнтом цього банку, маю грошову позику. До військового положення в країні, як у всіх пересічних громадян все було стабільно, виплачувала завжди вчасно свою сумку, але з військовим положенням життя змінилось в усій країні, у людей стали проблеми не просто фінансового плану, а взагалі питання життя ,і яке завтра. В країні підписано закон для всіх громадян про кредитні канікули, ще раніше підписаний закон про неможливість нарахування відсотків, або пені, ні на які продукти банків під час пандемії. Та для Ідея банк не писані ніякі закони!!! Мало того що я погашала свою позику набагато раніше вказаного часу користування (брала на рік але виплатила майже всю суму за сім місяців і це під час кредитних канікул) мені умидрились під час кредитних канікул на і так перебільшений залишок нарахувати відсотки, бачачи що клієнт виплачує більшість суми в такий важкий час!
В цьому банку не діять перерахунок на завчасно виплачений продукт, мені просто вгатили всі відсотки за місяці якими по факту клієнт уже не користується, бо виплачує завчасно! Так мені ще до цієї цікавої суми нарахували відсотки під час діючого законного часу кредитних канікул! Це просто наживання на людях і шахрайство!
Не стали би радити цей банк для користування.
Ідея Банк
16 травня 2022, 15:32
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний (зареєстрований в банку) номер телефону та електронну адресу.
з повагою, Ідея Банк

Lolik1837
Lolik1837
16 травня 2022, 18:03
«В країні підписано закон для всіх громадян про кредитні канікули, ще раніше підписаний закон про неможливість нарахування відсотків, або пені, ні на які продукти банків під час пандемії. «

Ну и к чему такая откровенная ложь про «неможливість нарахування відсотків» ? , Вы бы ВНИМАТЕЛЬНЕЕ этот закон прочитали и увидели бы , что запрещены ТОЛЬКО штрафы и пени, но никак не проценты. Проценты банки начисляют АБСОЛЮТНО ЗАКОННО, А если бы вы хотя бы минут 10 уделили чтению отзывов в этом разделе , то увидели бы, что тут на ВСЕ банки жалуются, что они берут проценты . А вы тут рассказываете , что типа ТОЛЬКО ИДЕЯ БАНК берет проценты в «это тяжелое время , когда я под обстрелом бежала к банкомату оплатить долги» .

И ведь сколько развелось людей искренне верящих, что «кредитные каникулы» — это возможность не платить проценты, не платить долги, что «кредитные каникулы» это значит, что «банк войдет в моё тяжелое положение и засыпет меня деньгами, а отдавать как-нибудь лет через 100»

Так, что , дорогая jkholyavitskaya, спускайтесь с неба на землю, вспоминайте , что «халявы» нет, что проценты начисляться вам будут, причем в любом банке и на ЗАКОННЫХ основаниях . Единственное послабление, что на время «кредитных каникул» вы можете не платить тело кредита и проценты, но банк в таком случае будет вам насчитывать еще и проценты на проценты, а после войны , если не вернете, банк будет свои деньги получать с вас через суд и исполнительную службу .

И ВСЕ ЭТО — В РАМКАХ ЗАКОНА о каникулах!!!
Юрий Неважно
Юрий Неважно
17 травня 2022, 14:16
Единственный нормальный банк, это приват, в плане кредитных каникул.
Ans
Ans
17 липня 2022, 2:25
Нужно брать именно дебентную карту, тогда все намного проще

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Ідея банк ,це найгірший банк в Україні !