Філіал пекла в Україні

Один з самих кошмарних і пекельних банків, з якими я коли небудь мав справу. Про те, що моя карточка вже готова мене повідомлено не було, коли прийшов за картою заради особистого інтересу (пройшло десь біля місяця з моменту оформлення), мені ще прийшлось чекати біля години часу, бо моя карта «десь загубилась»!

Інтерфейс мобільного додатку максимально незручний, функціонал — це щось з чимось, при чому й самого банку також. Аби оформити кредит, то треба такі танці з бубном провести, що врешті решт я передумав і просто оформив кредитну картку в конкурентів одним кліком. Тут вам і номера провірених осіб вказувати, і всякий додатковий брєд, про який вже ніхто з банків не питається років 5.

До речі, вирішив я оформити через додаток ту хвалену О.Карту, то це капець, панове! Паспорт треба фотографувати раз 6, заповняти купа якихось форм, анкет і, знов ж, вказувати особу з робота, яка буде виступати гарантом, банку все рівно на те, що я фрілансер і таких людей просто в мене не має! Можна було б сказати: «та то все для гарантії, що я буду оплачувати кредит». На даний момент в мене 7 різних карт від різних банків, ні з одним я з таким не здибався, всі сучасні банки взагалі не вимагають паспортні дані, оскільки вони автоматично (при надані дозволу) підтягують їх, наприклад, через Дію. А тут — середньовіччя!

Ніколи, НІКОЛИ не користуйтесь цим банком, повторюсь, я, як людина, яка часто співпрацює з фінансово-кредитними установами, маю з чим порівняти.
Ідея Банк
28 січня 2022, 10:34
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання наданої тут інформації Вам буде надано відповідь за вказаними контактами. З повагою, Ідея Банк

corsww
corsww
27 січня 2022, 20:19
Автору. Не стали клиентом? бегите. Это откровенная банда . Владелец которого просто мошенник какого свет не видывал. Вам просто вынесут мозг еще до заключения договора. Меня от ихнего спама приглашения получить карту уже тошнит
Dioxyde
Dioxyde
27 січня 2022, 20:46
Та знайомий радив, що «нормальний банк», я поки користуюсь карткою (не особливо активно, бо є карти від інших банків) але чую, що швидко закрию рахунок.

Але спам, до речі, також є, забув вписати в загальний відгук, я мабуть разів 5 телефонував їм, аби відписатись від всяких там акції і інформувань, бо реально достало. При чому спам появився ще до отримання карти, раз прийшлось гроші з Вестерн Юніон отримувати в цьому банку, то майже одразу купа смсок…
Marina0896
Marina0896
17 лютого 2022, 16:04
Согласна!!!
Тоже хотела воспользоваться услугами банка, морочили голову 5 недель и развели на 1500 грн
Куча потраченого времени и денег.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку