Аферисти

Gaygalina 5 листопада 2021, 13:13
05 грудня 2019 року в Калуському відділенні Ідея Банк, трапилася жахлива ситуація. Моя мама, пенсіонер 2 групи, інвалід повічно, з щомісячною пенсією в 2000 грн., Ко марніцька Н.П., стала жертвою шахраїв, які скориставшись її хворобою, частковими провалами в памяті,, дитячою наївністю, вступивши в попередній зговір з працівником Банку Притулою М. Р. оформили на неї кредит!!! (тільки вдумайтеся на суму 49999 грн, з щомісячним погашення в 3060,00 грн. на три роки) Пенсія 2000 грн, інвалід 2 групи!!! В присутності третіх осіб, а саме шахрайки Макарової О.І., яка і взяла гроші з каси. Це кричуще порушення прав людини, використання її фізичної неспроможності, регламенту видачі кредиту. Мало того, сам начальник відділення Хоміцький Р. після даної події, якій я намагалася дати найбільшого розголосу, змусив мою маму, під диктовку написати заяву, що претензій до Банку в неї немає. Шахраї та Аферисти.
Ідея Банк
5 листопада 2021, 16:07
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу.
з повагою,
Ідея Банк