Жахливий банк

Uliana111 4 квітня 2021, 8:39
Відділення за адресою: Львів, вул. Городоцька, 24
Вперше брала кредит, сума не велика, до обслуговування в відділенні претензій не маю.
Найвеселіше почалося через місяць коли почалися дзвінки з відділу по заборгованості.
Перепутала суму погашення і заплатила трохи менше ніж мало бути, це б***о, інакше не назвеш дзвонило кожні 5 хвилин, з різних номерів, на те що я в дорозі і не зручно розмовляти ім абсолютно начхати, вимагання з хамством чистої води, кажу приіду закрию повністю суму кредиту щоб кожен *** не дозволяв собі видзвонювати та виговорювати що йому думається.
В той самий день закрила кредит повністю і не хочу мати з цим банком абсолютно нічого спільного,
У відділенні кажуть, да ми знаємо що б**ло, всі жаліються. Це реакція банку який цінує своїх клієнтів?)
Набрали по оголошенню, які виявляється знаходяться у франківську, які не вміють адекватно спілкуватися, не мають жодної поваги до клієнта, не розуміють з ким спілкуються, тупо вибивають напористо гроші
Осадок залишився дуже не приємний
Ідея Банк
Idea Bank 5 квітня 2021, 10:17