Гірше самої останньої МФО

by10 22 березня 2021, 19:13
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Що стосується відділення в Києві, де я обслуговуюсь — тут одне задоволення. Дуже уважні співробітники: завідувач відділення, менеджер — і увага і чуйність і професіоналізм. Але тільки виникає хоч єдина просрочка, а за рік карантину та ситуації в країні це скоріше норма, ніж виключення — починається ад. Причому до моменту просрочки у вас все чудово, навіть пару разів ереплати були, щоб зменшити щомісячний платіж, ніхто сплачувати не відмовляється, відповідальність свою розуміємо. Так от АД. Ад — це так званий відділ по боротьбі з шахрайством, у який набирають, як видно, за особливими критеріями «істинних арійців» с оскалом ротвейлерів да дрессурою на рівні «павловських собачок». Відділ, начебто розташований у Львові, на Валовій 11, але по факту при телефонній розмові з відділенням, подібних «ротвейлерів» там немає. Телефонний тероризм космічних масштабів з зашкалюванням цинізму, відвертого знущання та елементами садизму. І мова йде не про «інформування про заборгованість», а відвертий сценарій, описаний в 189 статті ККУ.
Відповідно до статті 189 КК України вимагання полягає у незаконній вимозі передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.
Особливо хочеться відмітити таку собі ШЕВЧЕНКО МАРЯНУ ЛЮБОМИРІВНУ (сумніваюсь, що це її справжнє імя, але для роботи у цій філії Львівського Рейху ій надали таке). Не в той час ви народились, на жаль, М. Л!!! Вам би в Освенцім…наглядачкою ціни б не було. Саме для вас: Вимагання караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна. … А всі інші ваші методи і фокуси — то до Боженьки… він не забариться, не хвилюйтесь. Наостанок — була домовленість про сплату частини боргу. Сплатила. У 7 годин вечора — дзвінок з «робота Вертера» (до Києва чомусь з Франківска — там у них ще одна філія варіятського шпиталю???) — «Вашої суми недостатньо, негайно сплатіть і т.п.» Я так розумію, завтра треба вставати раненько, брати у руки попкорн, і чекати на дзвінок Маряни Любомирівни — по усіх існуючих в радіусі 5 км від мене телфонах. The Show Must Go On, шановні!!!
Ідея Банк
Idea Bank 23 березня 2021, 9:42
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати ваш контактний номер телефону та електронну адресу для надання відповіді.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку