Жахливий сервіс та співробітники контакт центру!

2021EK 11 лютого 2021, 18:33
Багато років співпрацювала з Банком, так величезні відсотки і страхування, але то вже нюанси, як кажуть бачиш, що обираєш. Видавали кредити і картки без жодних справок про доходи.
Всі роки була у них позитивним клієнтом, самі про це дзвонили і говорили.
У січні 2021 року втратила роботу через короновірус та локдауни, але все одно оплачую кредити. У лютому зараз затримала оплату на тиждень, телефонувала, поясювала ситуацію і отримала справжній жах. Зі мною розмовляють наче не з людиною, нічого не слухають лише залякують на погрожують. Встигли вже перетелефонувати близьким і розповізти, що в мене кредити і що я такая погана і не оплачую їх. Коли телефоную в банк, співробітники кредитного відділу кидають слухавку коли їм завгодно і погрожують, що моїй репутації настав кінець ітд. Те шо я в шоці з цього всього, це м’яко сказано. Ніколи не могла подумати, що таке може відбуватися. І Ви називаєте себе банком? Ви як ті, низькосортні коллектори! Стільки років співпрацювала з Вами і отримала таке ставлення за тиждень затримки??? в час коли нажаль не від нас залежить наш фінансовий добробут, а від країни вцілому!!! Не я оголошую локдауни і зачиняю магазини. Хоч якась лоялніть має існувати. Тим паче, в жодгому разі, не відмовляюся від своїх зобов’язань і обов’язків Але в майбутньому, більш ніколи, не буду мати з Вами справи. Не банк, а ЖАХ!!!
Ідея Банк
Idea Bank 12 лютого 2021, 9:49
Мінфін
Відповідь адміністратора
12 лютого 2021, 8:58
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 12.02.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

2021EK
2021EK
5 квітня 2021, 10:43
Після мого коментарію на Мінфіні почався ще більший жах. Банк не те що нічого не розглянув, а тиск, залякування та погрозу почалися ще більші. Телефонують безкінечно з різних номерів, які жодного відношення до банку не мають, це мені відповіли на відділені. Погрожують примусовим стягненням та що вже виїжджають до мене додому. Кажуть що вся моя приватна інформація буде розголошена і розклеєна де можливо. Хамлять та погрожують в кожному дзаінку. Це у нас так закони діють? Ви своїми діями змушуюте подавати в поліцію і суд, у чому сенс? Прошу мінфін розглянути скаргу і зреагувати на незаконні дії Ідея Банка!!!

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Жахливий сервіс та співробітники контакт центру!