Скрытые комиссии !! Не рекомендую !!!

Shenskaya 30 січня 2021, 0:28
Сегодня перевела с карты этого банка первый раз сумму 30 .000 и уже по наступлению новых суток мне посчитали страхование 300 грн … до этого не однократно спрашивала у представителей банка по телефоны когда звонила и писала в чате что будут ли ещё какие нибудь скрытые комиссии? Ответили что переплата будет не больше 2% но если прибавить сюда эти 300 грн и ещё 2% за снятие — то переплата никак не вписывается в Ваши 2%. Не связывайтесь с этим банком!!!
Переписка ——

Здравствуйте могу ли я перевести 45 000 на карту монобанк без комиссии?
И если я ложу в кассе о банка до 8 февраля то сумма 45900? Для закрытия? Без скрытых комиссий?

Олександр: При умови переказу даної суми на карту іншого банку, комісії зі сторони Ідея Банк не буде. При оплаті до 08.02, переплата буде становити не більше 2%. Комісія за обслуговування оплачується в розмірі 10 грн в останній робочій день місяця, при умові якщо є використані кредитні кошти.
Ідея Банк
Idea Bank 8 лютого 2021, 12:40

Idea Bank
Idea Bank
1 лютого 2021, 10:18
Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об'єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь за вказаними контактами.

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Скрытые комиссии !! Не рекомендую !!!