Постійна зневага

Halynak 21 грудня 2020, 18:08
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Взявши кредит у Ідея Банку, на початку була дуже задоволена. Коли отримувала кредит обіцяли що коли будуть форс-мажорні обставини є можливість взяти кредитні канікули але треба подзвонити і попередити. І от думала що це не настане такий день. Кредити оплачувала, мало того за пів року виплатила більшу половину. Платила завжди більше зазначеного платежу. Но, це банк не врахував коли я звернулась що опинилась на карантині. Попала у лікарню, звонили мені і погрожували коли навіть була в реанімації на мою відповідь що немаю як оплатити хамили.
Погрожували як могли. Добре вийшла з лікарні ніби попала на адекватного працівника. Оформила канікули. Не дочекавшись закінчення кредитних канікул оплачувала частинами, щоб було легше. Вирівняла платежі. Знову локдаун!!! Оплачую як можу, на виямнення даної ситуації банк не цде. Лише дзвонять і погрожують не даючи вставити ані слова. Не розумію невже працівники банку мають право на монолог? Замість того щоб допомогти вирішити то постійно дзвонять в робочий і позаробочий час. Вихідні безкінечно. Дуже рзчарована у ІДЕЯ БАНКУ!!! Тут клієнти для них не існують взагалі, мають за рабів. Невраховують взагалі навіть те що платиш як умога більше. Хочеться виплатити і забути. Чим більше хочеш домовитись тим більша зневага!!! Мало того дзвонять до родичів безперервно попри те що не являються поручителями! Це що закон є тільки для позичальника??????!!! А для банку немає закону?????!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ІДЕЯ БАНК ВЗАГАЛІ!!! Мала кредит у іншому банку теж була подібна ситуація, але банк пішов на зустріч і вирішилось спокійно і по європейськи! А у ІдеяБанку — це не реально!!! Не рокомендую з ним зв'язуватись взагалі, навіть якщо пропонують найвигідніші умови, але все це на словах. Но якщо вже зважились читайте договір, бо зключають його дла вас, а не для себе!!! Договір односторонньої відповідальності!!!
Ідея Банк
Idea Bank 23 грудня 2020, 9:53