Порушення моїх особистих прав та невмотивоване втручання в моє особисте життя

milagur 17 жовтня 2020, 13:26
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 11
Цілий місяць, щодня, крім суботи і неділі, з різних телефонів відділу примусового стягнення заборгованості, дзвонять працівники Ідея Банку з погрозами по несплаті кредиту незнайомої, чужої мені людини. По договору кредиту я не поручитель, неконтактна особа. Ніякого обгрунтування, що я винна Ідея банку не має. Прошу розібратись по такій «ефективній» роботі з клієнтами. Допоможіть зберегти мій спокій і спокій моєї сім'ї.
Ідея Банк
Idea Bank 20 жовтня 2020, 16:30
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної Вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати номер телефону на який здійснюються дзвінти та ваш ПІБ в особисті повідомлення. А також вкажіть будь ласка вашу електронну адресу для надання відповіді.

17 жовтня 2020, 15:12
После публикации своего контактного номера телефона на Минфине - будьте готовы к массовым звонкам на предмет предложений кредитных продуктов от всяких МФО и не только...
Anntkd
Anntkd
19 жовтня 2020, 12:19
Співчуваю!
Також потрапила у неприємну ситуацію з цим же банком  - як контактна особа незнайомої людини

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Порушення моїх особистих прав та невмотивоване втручання в моє особисте життя