Телефонують з приводу кредиту незнайомої людини!!!

Anntkd 8 жовтня 2020, 13:15
Відділення за адресою: Львів, вул. Городоцька, 24
Телефонують з різних номерів представники банку, запитують про незнайому людину і про її кредит.
Нібито мій номер вказано як контактний. На пояснення не реагують, іноді трубку кидають (коли мова йде про мої незручності і бажання все це завершити), номер з бази відмовляються видалити.
Наче по їхнім правилам мені необхідно йти до банку з письмовою заявою, і тільки тобі може видалять!!!
Шановні, як так? Ви не здійснили перевірку контактного номера, мені доставляєте незручності і не розумієте що то не його номер, і не номер контактної особи, і мені ще необхідно йти до банку? Де логіка? Де нормальне ставлення?
Чому ж тоді Альфабанк зміг видалити з бази по телефону, і не треба до них йти? ( до речі, одна і та ж особа як мінімум в двух банка взяла кредит, його не платить і вказала мій номер)
До речі, не була і не буду вашим клієнтом. І не пораджу з вами мати справи.
Ідея Банк
Idea Bank 9 жовтня 2020, 9:09
Доброго дня!
Дякуємо за відгук залишений на порталі Мінфін. На жаль, наданої інформації не достатньо для ретельного аналізу описаної Вами ситуації.
Для надання вичерпної відповіді просимо вказати ваш ПІБ та ІПНв в особисті повідомлення. А також вкажіть будь ласка вашу електронну адресу для надання відповіді.

corsww
corsww
8 жовтня 2020, 14:09
Ну я бы на стене их офиса написал бы Мерзавцы я вам ничего не должен. А потом пояснил бы что это по моим правилам. Меня конечно же оштрафовали бы . Но и над этими негодяями вся страна хохотала бы.
8 жовтня 2020, 14:34
Ахахах)
Так, з Вами на всі 100 згодна! З таким успіхом у кожного мають бути свої правила, а закон і порядок не потрібні.Чому ж фінансовим установам можна встановлювати совї правила, про які знають тільки вони, а громадянам - ні?
8 жовтня 2020, 14:17
Найдієвіше - це просто припиняти розмову відразу без слів і номер телефону в чорний список.
8 жовтня 2020, 14:37
Я так зрозуміла, що у них дуже багато номерів. Кожного разу блокую, а наступний дзвінок - з нового номера.
я думала так зробити, як Ви радите,
але хочу вже дійти до кінця, може вдасться подолати пресинг і наступним громадянам буде легше захищати свої права
8 жовтня 2020, 22:24
Я заблокував у свій час до 300 номерів. Зараз є програми, які автоматично блокують такі номери. Для деяких марок телефонів можна встановити «Телефон від Google» - блокує дуже добре.
9 жовтня 2020, 11:56
Дякую за пораду, спробую!

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Телефонують з приводу кредиту незнайомої людини!!!