Накрутили тіло кредиту!

Hryhorii1 3 жовтня 2020, 11:11
Брав кредит, платив справно, нарікань на банк не мав. Але під час сумнозвісного карантину, так сталось, що доходи зменшились, за пропозицією від банку пішов на кредитні канікули! Здається все добре, банк іде на зустріч!!!) Але) тіло кредиту 75900 а погасити повністю 87500??? В банку пояснюють по різному, дивлячись на якого співробітника за телефонуєш. Випіску з нарахуваннями надавати відмовляються. Одна з версій що за два місяці кредитних канікул, мені були нараховані відсотки та комісія від суми заборгованості на момент надання канікул. Але не шановні співробітники банку, щомісячний платіж 4600 з них комісія 2000, відсотки 1000 а за що ви нарахували тіло кредиту? Ви мені його не надавали! І ще 4600*2 =9200! Но не 14000 як це було одразу після закінчення канікул. Ви мені збільшили тіло на 14000 грн. Ви що ідіоти? Чи вважаєте що люди арифметику зовсім не знають! Виписку не надають. Але приймають справно платежі, де я вказую що плата «незаконно нарахованої пені під час карантину всупереч постанові ( рекомендацій) НБУ. Люди судяться, валить до біса ціх мародерів!!!
Ідея Банк
Idea Bank 7 жовтня 2020, 13:34