Жахливі шахраї

ghbyw4701 9 вересня 2020, 16:00
Десь з серпня місяця почали надзвонювати номера на мобільний з кодом 034. Не вважали за потрібне навіть назватись ( гугл пише що то ідея банк))). Почали вимагати борг якоїсь панянки. От тут вже назвали ім«я та прізвище. Отримавши відповідь, що такої не знаю. Стали вимагати моє ім»я та прізвище )))Або, каже, скажіть хоч з якої ви області. Уявляєте?))). Віддзвонившись так кілька раз і, мабуть, не отримавши потрібного їм результату(ну ти бач які несвідомі люди — не називають своїх паспортних даних таким розумним людям)))- почали телефонувати ще з мобільних — після погроз, що напишу заву в поліцію — мобілки замовкли. Але тепер з періодичністю в днів три — п«ять так наполегливо телефонують в будь-який час. Вашу наполегливість та в потрібне русло!!! От тепер уявіть собі, шановні потенційні клієнти цього банку, якщо ви ніколи не були в цьому банку навіть в приміщенні, навіть назви такої до тепер не чули, не брали в них нічого і не давали нічого взамін вас вже переслідують, а що буде якщо ви в постоїте в них в дверях? Ну і номера — 0342591324, 0342507580, 0342507596, 0342507582.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку