Започаткував новий бізнес. По Українськи.

AleksandrDod 2 вересня 2020, 17:25
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 46
Доброго дня. Пишу відгук про роботу Одного центрального відділення Ідея Банк. Фантастична ситуація по курсам валют відбувається наразі (сьогодні 02.09.20р.), а саме в даному банку можна придбати Англійський Фунт Стерлінг по курсу 35,00 грн за 1 фунт. При цьому станом на цю ж дату в Банку Райффайзен банк Аваль приймають Англійську валюту за курсом 36,60 грн. Обидва відділення знаходяться в 1-но хвилинній віддалености один від одного. Я вирішив скористатись. Легкі гроші — купую по 35,00 в одному і здам по 36,60 в іншому. ))) Ви навіть не можете уявити що відбулось далі. Наперед зазначу в Ідея Банк маю знайму яка мені конфіденційно повідомила що наразі в касі є 50 фунтів, отож захожу в відділення))) Ви б бачили очі менеджера що працює з клієнтами коли я сказав що хочу купити 50 фунтів)). Відповідь — наш банк не працює з даною валютою. На що я відповідаю, що мені «телефонували з головного офісу» і я точно знаю що є))) Менеджер розгублено попросив мене зачекати. Після 10 хв. мені повідомили що дійсно Фунти є але з технічних причин не можуть їх продати. На що я відповів що готовий чекати))). Не буду в красках розмальовувати ситуацію. Але мені продали ті 50 фунтів. І я з легкістю через 5 хв. успішно здав їх в Райффайзенгу. Чистий прибуток 80 грн))). Єдине про що мені шкода, мабуть як і кожному на моєму місці це те що в касі було тільки 50 фунтів. От якби хоч 500. То я б заробив 800 грн. Погодьтесь непогано як за 5 хв. часу.))) А чеки я зберіг на пам'ять. Бізнес по Українськи.

troubler
troubler
2 вересня 2020, 17:59
Теперь вычислят шпионку, которая слила инфу и уволят. От такой он бизнесмен украинский. И у вас по времени нестыковки, так что и премию за пост не получите

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Започаткував новий бізнес. По Українськи.