Родинна піраміда.

dimka7d 15 червня 2020, 21:45
Я є клієнтом Ідея Банку м. Болехів Івано-Франківської обл. Відвідую часто Болехівське відділення банку, користуюсь банківськими послугами. Думаю, що банк треба змінити, тому що на даний час у відділенні банку працють родичі. Орендодавець-батько керуючої, донька- керуюча цього відділення, сестра керуючої — менеджер, свекруха керуючої — прибиральниця, яка завжди хамськи відноситься до людей. Неодноразово чув від неї нецензурну лексику. До мене зверталась: «Вступися, не видиш мию!», ніби я прийшов до неї до дому. Я вважаю, що при такому складі праючих не може зберігатись банківська таємниця та немає конфіденційності даних, бо у нас маленьке місто і всі один одного знають. Я думаю, що родинні стосунки заборонені на одному відділенні, але бачу що це не для Ідея банку, бо тут рука руку миє. Вся родина стягує один одного. Цікаво хто наступний з родити прийде працювати в банк? Я знаю, що на моє звернення ніхто не відреагує та відповіді мені ніхто не дасть.

normaz
normaz
20 червня 2020, 9:11
Я теж клієнт даного банку.Так згідний.Міняти і міняти тьотку грубу в окулярах.ОТ ВОНА ХАМИТЬ,КРИЧИТЬ,аж заходити не хочеться.Був в Долині зайду на відділення,і ВОНА теж там--ЖЕСТЬ. Неодноразово був свідком її сварки з клієнтами.Товариш платив за візу,на касі була ВОНА.Ну звісно виник конфлікт.Товариш дзвонив на ГАРЯЧУ ЛІНІЮ...І ВОНА ще працює??? ВОНА своєю присутністю впливає негативно на імідж банку.
А начальницю знаю,ще з банку «Прикарпаття»«,Плюс банк» більш,як 13-14 років.Приємні дівчата,нададуть консультацію.
Що прибиральниця прибирає,рекламу роздає-то факт.
P.S.Пригадав-це Оксана.ІДЕЯ БАНК м.Болехів,ІВАНО-Франківська обл.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку