Самый брехливий банк, нікому не рекомендую!

380969383467 23 травня 2020, 14:15
Брала кредит в цьому банку в розмірі 20000тис.грн, на руки дали тільки 19750грн, нащитали страховку і т. Д. Брала на 2роки, кожен місяць потрібно було платити 1750грн я платила по 2000 три місяці потім вирішила закрити повністю, подзвонила на гарячу лінію щоб дізнатись скільки потрібно коштів щоб закрити кредит, мені сказали 20880грн, я не розумію що я платила три місяці і куди пішли мої 6000грн, мені потрібно було погасити ще більше ніж брала, кошмар!!! Ну то таке, я в цей же день через приват анк погасила всю суму яку мені назвала представник банка, я за три місяці їм переплатила 7000грн.Потім проходить місяць мені телефонують з ідея банку і повідомляють що я повинна погасити обов'язковий платіж, хоч я місяць назад погасила всі кошти! Вони мені нарахували 660грн, я дзвоню на гарячу лінію вони починають шукати мені купу причин(не сказала в яком банкі плачу, не погасила до 2го числа хотя кошти прийшли 26числа)хотя я говорила в який банк іду, перекидати мене з лінії на іншу лінію. В ітозі як мені сказали що та БАРИШНЯ яка озвучували суму до повного погашення надала не вірну інфо не доказала мені 45грн і вони давай мені нараховували все що можна, вже нарахували 1400грн, чому я повинна цім шахраям щось платить! Хай платить та яка надає неправильну інфо!!! Тепер дзвонять мені і погрожують судом!

mary27
mary27
23 травня 2020, 18:09
Отличный банк, своевременно и в полном объеме платит % по вкладам.

А то, что некоторые кредитчики не могут прочитать условия по кредиту - их никто брать кредит не заставляет.
Завели б себе накопительный депозит, собрали необходимую сумму, и с % забрали.
Но нет, зачем думать?)
Lesika1
Lesika1
24 травня 2020, 19:08
Вместо 2 лет, заёмщик погасил кредит за 3 месяца. Почему за ошибку сотрудника банка должен платить клиент? Банков, которые платят % по депозитам своевременно и в полном объеме масса....
Kuzyalik
Kuzyalik
31 травня 2020, 23:29
Видимо надо было читать условия договора очень, ОЧЕНЬ внимательно.Особенно кредитные договора. Особенно пункт о досрочном погашении.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Самый брехливий банк, нікому не рекомендую!