Обдурюють клієнтів,приплюсовують космічні суми

marrymar 15 травня 2020, 13:50
Була постійним клієнтом багато років, не було ніколи притензій.пару днів назад була змушена взяти кредит готівкою, обговорили з оператором умови ,% і т.д., оформили, коли прийшла в банк підписувати договір % дещо змінився, но не сутєво, а потім вилізло що мені доплюсували другу страхівку, вона і так космічна а тут щей дві, розмовляти ніхто нормаль не вміє, розяснити ніхто не може звідки взялась сума 5248,17 єдинтична до суму страхового внеску, помимо того в договорі чітко прописано, що СТРАХОВИЙ ВНЕСОК ОДНОРАЗОВИЙ!
я співпрацювала з багатьма банками но такого ставлення і обдирництва від ІДЕЇ неочікувала.
сума кредиту на руки 25000 на 4роки,
а в договорі розписують: страхова сума 25600,83(25000-це те що я взяла,500-комісія банку,100,83-відкриття рахунку)страховий тариф 20,50% це виходить 5248,17 страхівка, з цього виходить що сума кредиту вже 30849! а тепер саме цікаве: в договорі є сторінка де вони розписують порядок повернення кредиту, моя сума платежу в місяць виходить 1581грн.(1581*48міс.=75888, в цю суму входить тіло кредиту 30849,% за користування кредиту 1410,65 ,і обслуговування кредитної заборгованості у розмірі 43608,16)а тепер поясніть мені як так виходить що в останній колоночці де прописують загальнувартість кредиту стоїть сума 81115,98!!!
81115,98-30849-1410,65-43608,16=5248,17 ЯК ТАК? а у відповідь я почула або платіть або відмовляйтесь від кредиту
Ідея Банк
Idea Bank 22 травня 2020, 13:42

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Обдурюють клієнтів,приплюсовують космічні суми