погрози мамі за кредити брата під час карантину

Andrew Akineo 27 квітня 2020, 7:58
Україна дивиожна країна. Тільки людьми не вийшла. Брат має кредит в банку, коли ввели карантин, і, як наслідок, зупинився міжміський\приміський і навіть міський транспорт, доїхати на роботу в Київ стало неможливо. Це ще диво, що роботодавець не зачинився, і, якщо влада не прийме міри, то просрочки по кредитам це питання часу, і такі банки, як ідеабанк, буде віджимати масово майно у людей, які вимушено залишилися без доходу. Це не алкоголіки тунеядці, а молоді працюючі люди, яких відправимли у вимушену відпустку по всій країні.
Влада Зеленського прийняла закон Закон № 533-ІХ, але банкам закон не писаний, як і монобанку, і ці «два брата акробата» вимагають у людей гроші по кредиту. Шкода, що тетефонують мамі, а не мені. Запис розмови з погрозами від Альфа банку дав результат, і тепер спілкуються ввічливо, а не погрожувати життю за 300 грн.
Категорично не рекомендую брати кредити в будь-якому банку, особливо цей ІДЕА банк.
Надіюсь, що поліція і НБУ після карантину займуться банками, аптеками і постачальниками, які наживаються на людях в такий час.

Lesika1
Lesika1
29 квітня 2020, 18:51
Яким чином 533-ІХ стосується вашого брата і банку? "ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Ніхто не звільняв позичальників від обов'язкових внесків по кредиту.
Andrew Akineo
Andrew Akineo
30 квітня 2020, 18:03
Що нагуглив те і кинув. Зеленський сказав, що застосування штрафних санцкцій на період карантину заборонено, але виплатити платежі і відсотки по ним за ці місяці повинні. Послуга банку у вигляді «кредитні канікули» ніякого відношення не має до постанов Зеленського. Почитайте свіжі відгуки про цю шарагу, я не один такий. Виплачувати кредит ніхто не відмовляється, все буде погашено після відновлення транспортного сполучення. Просто ці мразі зараз на ліильник поставлять і тоді ніхто не взмозі його погасити. Тіло кредиту і відсотки , БЕЗ штрафів і санкцій.
qwertyuiop09876
qwertyuiop09876
13 травня 2020, 14:06
А никто не учил банки решать вопросы со своими клиентами в нормальном тоне?

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / погрози мамі за кредити брата під час карантину