Це самий найжахливіший банк на мою думку.

0683321323 28 березня 2020, 16:34
Взяла в ілея банку готівковиц кредит на 12 місяців згідно договору потрібно було вносити суму не пізніше 2 числа наступного за розрахунком місяця. Я справно вносила без затримок оплати. Згідно договору є таблиця оплат і останню проплату згідно таблиці потрібно було внести 28.03.2020 що я і зробила через айбокс як і всі попередні проплати відповідна квитанція є. Але банк нарахував мені обслуговування за рахунок за день 300 грн бо не поступили кошти тому що вихідний день. Але в договорі нічого не сказана про робочі чи вихідні дні. Є графік проплат які я чемно дотримувалась. Але так як вступив дію закон про коронавірус то вони вигадала облуговування рахунку і за два дні я маю сплатити ні за що 600 грн в такий важкий час люди мусять допомагати один одному то ідея банк з тих що нажитись. Тому я звичайно буду звертатись на гарячу лінії уряду і в всі існуючі інстанції. Це найгірший банк який є в Україні.
Ідея Банк
Idea Bank 6 квітня 2020, 12:24
Дякуємо за інформацію. Для перевірки вашого запиту нам необхідні ваші персональні дані. Прохання надіслати в особисті повідомлення ваш ПІБ, ІПН та номер телефону. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь за вказаними контактами.

Andrew Akineo
Andrew Akineo
18 квітня 2020, 11:28
Напишіть заяву до поліції

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Це самий найжахливіший банк на мою думку.