ХАМЫ

чепкаленко алена александровна чепкаленко 1 грудня 2019, 17:41
Я взяла на год кредит в Идеи Банка. Платила всегда вовремя но два месяца назад у меня случилась беда мой автомобиль сгорел мне нужно было его во становить и платила кредит частично, я им объяснила что у меня произошло а они за 35 гр начали угрожать пугать коллекторами что приедут в мой город за 35 гр.Особенная благодарность Ольге Трасовне очень редкая овца как её в обще взяли работать в банк она не умеет разговаривать с людьми. Я просто сильный человек и меня коллекторами не испугать и за 35 гр вы не при едите в мой город а ради принципа я их не уплачу. и когда вы будете звонить я вас буду посылать как вы так и мы и не думайте что вы родственникам будете звонить или моим друзьям номер поменять легко. БАНК УЖАСНЫЙ ХАМЫ
Ідея Банк
Idea Bank 6 грудня 2019, 17:34
Доброго дня!
Дякуємо вам за відгук.
Перепрошуємо за завдані незручності, якщо ви вважаєте, що поведінка працівників банку була некоректною.
Мусимо вам нагадати, що своїм підписом на кредитному договорі Ви засвідчили факт та згоду з умовами цього кредитного договору, підтвердили свої права та обов'язки, та те, що всі умови договору Вам зрозумілі. Уклавши договір із Банком, Ви зобов’язались належно виконувати його умови: повернути кредит та сплатити проценти за користування кредитом та інші платежі, передбачені договором відповідно і згідно з графіком сплати щомісячних платежів.
Банк застосовує заходи щодо стягнення заборгованості за кредитними договорами виключно ті, які передбачені умовами кредитного договору та вимогами чинного законодавства.
Просимо вас дотримуватися взятих на себе зобов’язань, так само як і банк їх дотримується стосовно своїх клієнтів.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку