Не повага до своїх постійних клієнтів

Apollo440 18 вересня 2018, 14:15
Я уже 7 а то і 8 років користуюся послугами цего банку є кредит і є кредитна картка кожного місяця платі по кредиту складає 5400 картка 500гр виникла ситуація я вчасно не проплатила. Заплатила 5400 а 500 ходіла кинути після роботи на картку. В обід до мене дзвонить *** придставляється робітником банку що я не заплатила 500 Гр. На що я їй пояснила що до кінця дня оплата буде обов'язково що я не збираюсь портити свою репутацію у вашому банку ця хамка почала від мене вимагати де я находилась на що я пояснила це не її справа вона говорила по хамськи погрожували що спортить мені репутацію в банку якщо я їй терміново не скажу де і по яким справам я була в день коли я мала проплатити кредит на це я їй відповіла що за суми 500гр я не намірена слухати це *** бо уже сама себе стримувала щоб не опустити до рівня цієї дікарки і ця хомка зробила те що погрожували не дивлячись на те що я проплату внесла так як і обіцяла а мене поставили на 91 день на випробований термін. Неприємно
Ідея Банк
25 вересня 2018, 18:10
Доброго вечора!
Для з'ясування обставин описаної ситуації, напишіть на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
Бажаємо Вам гарного вечора!
З повагою, команда Ідея Банку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 вересня 2018, 16:24
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 20.09.2018).

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.4

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Не повага до своїх постійних клієнтів