СКАРГА!!!!!!!!!

Tania Yarmoliuk 23 жовтня 2017, 13:57
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Лесі Українки, 54
На касі сидить дуже не приємна жінка, яка кидається грошима і повищує тон на клієна!!!
При моєму прохані назвати повну суму грошей, яку винна банку, вона сказала, на яку суму я розраховую погасити кредит. Я ій пояснюю, що я хочу повністю розрахуватись з банком і нічого йому не винна, віддати гроші, які брались і відсоток, який накрутився, вона мені назвала суму, 21330 грн я ій заплатила, приходжу додому, а на сайті пише, що я ще вина майже 1600 грн, виходить, жінка цілеспрямовано не закрила мій кредит, щоб відсотки далі капали і я була далі винною банку гроші
Я вважаю це шахрайсто і просто так це не залишу!!!
Про це я напишу в усіх соц.мережах. так як не навиджу коли цілеспрямовано обанюють людей!!!
Ідея Банк
25 жовтня 2017, 9:53
Доброго дня, шановна Tania!
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за незручності, які виникли у Вас у відділенні банку. Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua детальний опис ситуації, дату та час візиту до відділення, а також Ваші контактні дані.Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.

Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 жовтня 2017, 14:57
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 25.10.2017).

Курс валют в Ідея Банку

USD 41 41.4