Вкрали гроші з кредитки

tentrola 29 травня 2017, 12:48
Добрий день. З моєї кредитної картки були вкрадені гроші в лютому, тоді ж через пару днів я написав заяву про розслідування справи в Idea Bank, гроші були зняті в Санкт-Петербурзі з банкомату за допомогою карти.
Потім я написав заяву шоб заморозили вкрадені кошти щоб я міг платити далі по коштам, що були зняті мною, а це 7000грн. (остаток на кінець до викрадення).
Служба Беспеки вже кілька разів переносила дату коли розслідування закінчиться, а зараз і зовсім сказали чекати вони самі звяжуться.
Сьогодні прийшло заказний лист зі Львову з банку про те, що вони не побачили нічого злочинного в цих діях і що я сам відповідаю за свої пінкоди, написали щоб я писав в нацполіцію заяву про цей інцидент. Підкажіть будьласка де і як його написати?
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 травня 2017, 9:11
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 30.05.2017).

29 травня 2017, 13:02
Очень мало фактажа.

Если с «вашей» карты сняли деньги в питерском банкомате, пока вы спали в Украине, значит вы где-то нарвались на скимминговое устройство и я не понимаю, ни вас ни СБ-банка — почему до сих пор не заблокировали эту карту и не оформили другую.
Хотя понимаю — если молодой начальник ИТ-отдела ничего не слышал о скимминге и скиммерах, то банк вам ничем не поможет.

Если у вас была карта платёжной системы VISA, то вы можете написать заявление в банк на возмещение украденных средств согласно нулевой ответственности владельцев карт Виза, а копию отправить в платёжную систему — если банк вам откажет, проще жаловаться в VISA чем в полицию, хотя туда тоже не помешает.
29 травня 2017, 13:35
Я бы добавил, что в полицию нужно было написать заявление в короткие сроки, после того как он узнал о снятии.
29 травня 2017, 13:50
Деньги сняты в России.

РФ сейчас не сотрудничает с Украиной по поиску преступников и конечно своих хакеров никому не выдаёт — по факту дохлый номер.
А вот посмотреть, на каком банкомате клиент теоретически «нарвался» на скимминговое устройство — это святая обязанность СБ банка, но похоже их кроме своей зарплаты ничего больше не интересует.
29 травня 2017, 20:26
Это делается с целью получения аргумента в свою пользу. Что он ответит в суде или другом споре, когда его спросят, почему он считает это кражей и не подал заявление в полицию.
30 травня 2017, 8:43
Гроші я не знімав як пів року десь, тільки гасив по своєму кредиту і все. Знято було 5.02.17 а вже 7.02.17 мені позвонило СБ і запитало не був я в РФ і чи не знімав гроші я відповів що ні, на що вони сказали що картку вони блокують і треба піти в банк і написати заяву на розслідування. В банку сказали що 99% що гроші повернуть але так не сталось і ось 18.05 прийшов лист що я сам відповідаю за свої пінкоди так як було знято з банкомату з моєї картки за допомогою пінкода.
30 травня 2017, 9:01
Если доведете дело до суда, то банк будет обязан доказать, что Вы передали информацию третьим лицам. В обратном случаи, банк будет вынужден вернуть деньги. Постановление НБУ № 705 в помощь.
30 травня 2017, 9:10
Був в банку написав ще раз на розслідування так як важаю що те росзлідування не є обєктивним. Подивимось що буде. Ще написав в поліцію, думаю заяву з поліції прикріпити до заяви в банку може допоможе. До суду поки прибігати не хочу так як не маю надії на нього.
30 травня 2017, 9:39
Заяву в поліцію написав. Будемо чекати відповіді. Картка у мене кредитна не виза а мастеркард.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку