Відгуки про Айбокс Банк (АгроКомБанк)

Kolesnik 0303 Колесник 19 квітня 2023, 11:25
Kolesnik 0303 Колесник
19 апреля 2023, 11:16Kolesnik 0303, Николаев
Самый ужасный сервис! И отношение к клиентам!!! Попросту ВОРЮГИ!!!
06.марта/2023 делал перевод на карту 4500 грн. — зачислилось 4000 =500 грн.пропало, на 19/апреля/2023 ищят постоянно какие-то отмашки, типо цвет бумаги на подходит, на котором заявление о возврате написано, то что-то с почтой случилось, обратной связи 0, теперь расказывают что с моей картой что-то не так! Доходит до смешного🤣Ничего конкретного сказать не могут! Все сроки предусмотренные законодательством и регламентом банка они исчерпали!!! Пустая трата времени! Крайне не советую с ними иметь дело!!!
NataliiaMixa 8 квітня 2023, 12:22
Відділення за адресою: Одеса, пр-к Старокінний, 6
Отделение закрылось с апреля 2023 года.
56187340 7 березня 2023, 20:52
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Отозвали лицензию сегодня. Банк был не плохой. Проблем с выдачей не было, сегодня снимал валюту. За один день хлоп и нет… В кассе деньги есть.
Не стоит верить ни чему. Валютные депо, я так понял, в 100000 по курсу, разводняк для лохов, по всех банках.
Iggi46 17 лютого 2023, 15:31
Давно користуюсь послугами Ibox Bank. Швидкий доступ до конвертера валют, різні варіанти банківських операцій, низькі комісії та безпечні транзакції.
DDR2 13 лютого 2023, 14:04
Відділення за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 7/11
Был депозит когда-то в этом банке, к нему ДЕБЕТНАЯ карта, при ее оформлении поодключал все платные услуги, в том числе СМС информирование. Всегда ежемесячно звонил на контакт-центр и узнавал остаток по карте (насчитанные проценты по депозиту).
Со временем депозит забрал, карта осталась, в сентябре 2022 и она по сроку годности закрылась, остался счет.
09.02.2022 решил зайти в отделение и закрыть официально счет, а заодно оформить карту с капитализацией под 12% чтоб иногда там держать деньги под процентами.
Оформил карту под 12%, но старый счет закрыть отказались, поскольку там долг 29 грн, по непонятным причинам!
Сотрудница хотела просмотреть причину долга и не могла понять, вель карта дебетная была и смс инфомирование небыло подключено. Попросила подождать, чтоб разобраться с причиной. Я ждал, ждал, ответа нет.
Сегодня, поскольку в банке уже несколько дней не знают о причине возникновения долга, и я боюсь пользоваться новой картой, чтоб вдруг и там долг не появился, решил закрыть и новую карту. Пришел в отделение, написал заявление, подтвердили, что долга на новой карте не будет точно. А причину возникновение долга на старой неактивной карте до сих пор не знают)
Делайте выводы о сервисе и оперативности работы Айбокс Банка по решению проблем у клиентов… Мне такой банк не нужен!
Никому не советую!
Станіслав Сергієнко 1 лютого 2023, 14:16
Відділення за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 7/11
Вже декілька років є клієнтом цього банку. Якщо виникали запитання чи проблеми, менеджери, кол-центр швидко реагували на звернення. Також звертався у месенджери, там також швидко відповідають та рекомендують, що робити. Один з найкращих сервісів.
slex 26 січня 2023, 17:18
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
28 листопада вже залишав відгук про самоправне зменшення ліміту зняття з карток за кордоном. Досі не отримав жодної притомної відповіді на яких підставах банк не дає можливості клієнту зняти кошти за кордоном. В грудні дещо банк попустило і тепер знову, з картки неможливо зняти кошти. Всі ліміти НБУ витримано. Гаряча лінія не може надати притомної відповіді, Прийняли заявку, обіцяли перетелефонувати. через день сам подзвонив, сказали, що можуть вирішувати це питання декілька днів або навіть тижнів. Вибачте, але людині за кордоном з карткою біля банкомату мабуть не дуже зручно чекати декілька тижнів. НЕ рекомендую зв’язуватися з цим банком.
AidaLun 24 січня 2023, 16:15
Дуже багато комісій на різні послуги. І суми там не маленькі.
Djus 24 січня 2023, 10:20
Попытался зарегистрироваться в интернет-банкинге для физ. лиц, благо на сайте банка есть подробная инструкция. Заполнил форму, после этого выдало: «Ожидайте сообщение о регистрации на почту» На почту ничего не пришло. Перезвонил в поддержку. Там мне объяснили, что заполнить форму не достаточно, нужны ещё какие-то данные. Дали другой номер телефона. По этому номеру снова дали ещё один номер телефона. Дозвониться туда за 2 дня так и не удалось, постоянно отвечает робот, что все заняты, оставьте сообщение. На сообщения никто не отвечает.
Такой вот сервис в этом банке.
ValNa82 17 січня 2023, 17:40
Оплачував за послуги моб.звзяку через додоаток Vodafon.
Потрібно було зробити пять оплат, але як виявилось, екваєр Айбокс банк в день можем прийняти лише три оплати з одного мобільного додатку…честно кажучи не зрозумілі для мене причини такого обмеження.
Служба клієнської підтримки порадила звернутись звертатитися до банку, який приймає платежі. Там звістно мені нічим не допогли (такі правила)
Руслан Некрутенко 13 січня 2023, 15:11
Открыл карточку данного банка в пакете IboxCard.
По условиям — есть плата за активную услугу СМС-информирование.
Данная услуга мне не нужна, так как нет необходимости получать СМС о движении средств. И я её сразу отключил при открытии карты.

Но оказывается, что при этом отключаются и технические сообщения, и сообщения 3D Secure, становится невозможным проводить операции на сторонних ресурсах и карта не добавляется из-за этого в Google Pay.
Об этом нет никакой информации и при открытии карты её не дали.
Пуши не реализованы в мобильном приложении.
В других банках отключение СМС-информирования не влияет на технические сообщения.

А что бы снова подключить эти злощастные уведомления для получения технических СМС, то снова нужно идти в отделение. Неужели нельзя сделать или/или:
— оставить технические сообщения;
— сделать возможность подключить обратно эти СМС сообщения через поддержку. Ведь зачем тогда слово-пароль мне к карте?

Данная ситуация оставила негативное мнение. Во всём остальном банк вполне устраивает.

Прошу решить вопрос с данными СМС-сообщениями.
T4anks 30 грудня 2022, 13:47
А в розділі «Вопросы» полный игнор!
Як так працювати, то краще вже б Вам збанкрутувати.
Якщо картка 4198111300071809 і власник її не буде виявлений, то вважайте що ви співробітники шахраїв!
2 січня 2023, 15:26
Вітаємо! Нам дуже прикро, що сталась подібна ситуація!

Якщо у вас виникли певні запитання щодо роботи банку чи щодо рахунку, варто звертатись на гарячу лінію нашого банку: в межах країни 0-800-500-178, з-за кордону +38(044)277-13-36. Наші оператори намагатимуться якнайшвидше вирішити ваше питання та допомогти.

Або ж ви можете звернутись в особисті повідомлення у наші соцмережі, де вас зможуть проконсультувати та допомогти вирішити питання.
Станіслав Сергієнко 22 грудня 2022, 18:06
Відділення за адресою: Київ, вул. Ділова, 9-А
Користуюсь послуги банку як малий підприємець. Хороший підхід до клієнта, швидко реагують на проблеми. Респект за персональний підхід та гнучкість!!!
2 січня 2023, 15:32
Вітаємо! Дуже дякуємо, що ви залишаєтесь з нами. Ми працюємо для наших клієнтів та намагаємось покращувати якість наших послуг.

Наразі у банку є багато пропозицій як для фізичних, так і для юридичних осіб. Тому заходьте на наш сайт, щоб ознайомитись https://iboxbank.online/ua/depoziti.html
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 грудня 2022, 9:41
Відгук не зарахований (на 24.12.2022).
4osik 22 грудня 2022, 11:59
Нещодавно знайшла застосунок айбоксу — дуже сучасно та зручно. Тепер усі необхідні послуги в моєму телефоні.
2 січня 2023, 15:38
Вітаємо! Дякуємо, що користуєтесь послугами нашого банку. Ми працюємо для наших клієнтів та намагаємось вдосконалювати наші сервіси для зручного користування.

Ми працюємо над нашим додатком та робимо усе можливе, щоб зробити його простим та зручним для користувачів.
slex 28 листопада 2022, 10:15
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Банк самоправно зменшує місячний ліміт зняття готівки за кордоном з 50000 грн. за нормативами НБУ до приблизно 45000 грн. за своїм особистим лімітом. Враховуючи додаткову комісію 150 грн. за кожне зняття виходить непоганий гешефт для банку. Гаряча лінія працює більш ніж погано. Жодної притомної відповіді на числені запити не отримав, як і допомоги в вирішені питання. Кожен оператор говорить різне. Було бажання розмістити 100000 грн. депозит на 3 місяці з подальшою конвертацією в долари, але після такого обслуговування це бажання геть зникло.
30 листопада 2022, 15:00
Вітаємо! Просимо вибачення, що сталася подібна ситуація!

Зараз через вимкнення електроенергії та перебоями зв'язку зі зверненням до кол-центру можуть виникнути певні складнощі. Проте ми працюємо над вдосконаленням нашого контакт-центру.

Наразі для дзвінків з-за кордону у нас змінився номер телефону. За межами України дійсний номер: +38(044)277-13-36 (згідно з тарифами вашого оператора). Щоб дізнатись детальну інформацію щодо вашого питання просимо зателефонувати за новим номером телефону.
DalniyBereg 24 листопада 2022, 18:23
Хоча і не багато відділень, але велика перевага що в банкоматах інших банків зняття безкоштовне. Не у всіх банків є така можливісь.
30 листопада 2022, 15:03
Вітаємо! Дуже раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням та залишаєтесь з нами. Хочемо вас повідомити, що цієї осені ми розширили нашу географію та відкрили близько 30 нових відділень по усій Україні.

На нашому сайті ви знайдете детальну інформацію щодо розміщення нових представництв.
guru85 25 жовтня 2022, 16:59
Перебуваю за кордоном. Спробував оплатити карткою банку в додатку мобільного оператора і видало помилку. Пробував тричі. В підтримці оператора кажуть звертатись до свого банкк або спробувати іншу картку. Оплата картою іншого банку пройшла. Незрозуміло, як перевірити що з моєю карткою від Айбокс банку все добре і що можу розраховуватись нею в інтернеті надалі? Чи не списались кошти? Додаток банку скачати зараз немає можливості. Додзвонитись до банку також не можу.
25 жовтня 2022, 19:00
Доброго дня! Щоб вирішити ваше питання, варто звернутись на гарячу лінію банку. А саме, за межами України: +38(044)205-44-36 (сплата згідно з тарифами вашого оператора).
У разі якщо питання не вирішиться, зверніться до служби підтримки у телеграм чи в особисті повідомлення і ми з радістю вам допоможемо!
Sergejazs 22 жовтня 2022, 7:57
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Получал карточку, приехал во второй раз уточнить по приложению и пин коду, подошел к менеджеру Ирине, задал вопрос, а она даже отвечать не хочет мол ничего не знаю, вопрос не к ней. Даже вникать не стала. Неприятно. Пользоваться пропало желание
27 жовтня 2022, 11:27
Вітаємо! Просимо вибачення, що виникла подібна ситуація.

У разі виникнення запитань у нас працює гаряча лінія за номером: 0 800 500 178. Наші оператори нададуть вам інформацію щодо роботи додатку та будь-яких операцій. Наразі банк постійно працює над оновленням роботи свого додатку для покращення обслуговування клієнтів.
Cihana56 19 вересня 2022, 13:26
Нещодавно оформлювала картку для виплат з роботи. Зайняло це все декілька днів, ніяких питань чи проблем. Досить оперативно, хоча я й не очікувала
27 жовтня 2022, 11:30
Вітаємо! Дуже раді, що ви стали клієнтом нашого банку.

Наразі банк працює над тим, щоб покращити обслуговування клієнтів, а саме ми відкрили 19 нових відділень по усій Україні та займаємось оновленням додатку, щоб полегшити користування для усіх клієнтів.
82375129 26 серпня 2022, 17:16
Я сплатив кошти на картку одного із банків через термінал i-box у супермаркеті Novus у Києві на проспекті Паладіна. Кошти так і не надійшли.
По запиту статусу на сайті i-box отримую ось таке повідомлення:

Шановний клієнт.
Ви здійснили оплату за послугою Поповнення картки. Платіж в процессі проведення
Квитанція №: P22N-M3G6-GHUJ-****
Дата та час: 26.08.2022 **:14:16

Сума: 5000.00 UAH
Ви можете переглянути квитанцію у додатку до листа або перейти за посиланням https://ibox.ua/api/web/v1/receipt/id/P22NM3G6GHUJ****
Дякуємо, що користуєтесь терміналами IBOX.

Це єдина інформація, яка у мене зараз є.
Техпідтримка не відповідає. Робот кладе слухавку. Боти також мовчать. Запит у Facebook також залишився без відповіді.

Я ДУЖЕ радий, що рОботи обіцяють вирішити проблему за три робочих дні з моїми останніми коштами, які планувалось витратити на ліки, АЛЕ:
опитавши деяких співробітників Новусу я вияснив, шо маме з цим терміналом постійні проблеми у клієнтів. Невже ніхто не здогадався його вимкнути від мережі поки не налагодять, щоб не робити проблем деякому відсотку клієнтів, які вирішили ним скористатись? Що бісить — так те, що поряд встановлено ТРИ таких саме термінали і з ними проблем немає.
По факту виходить, що збої є, i-box у курсі, але усім на*рати на це. Я завтра поїду у цей супер маркет та буду ініціювати його відключення будь-яким методом. Поліція та журналісти вже у курсі. Тепер у курсі і i-box.
Йде війна, а злочинна халатність так нікуди і не поділась у деяких…
27 жовтня 2022, 11:32
Вітаємо!
Нам прикро, що ви зіткнулись з проблемами переказу коштів. Проте, хотіли б вас повідомити, що термінальна мережа ibox — це окрема організація, яка не є підконтрольна IBOX BANK. Транзакційний банк IBOX BANK немає доступу до інформації щодо переказів через термінальну мережу ibox та роботи терміналів.

Окрім того, через шахраїв, що посилили на окупованих територіях схеми використання банкнот, що вийшли з обігу, ми запровадили додаткові перевірки усіх транзакцій. Тому можливе тимчасове ускладнення проведення платежів, що раніше миттєво надходили до адресата, а саме впродовж трьох банківських днів.

Якщо у вас виникнули додаткові запитання щодо роботу банку чи складнощі щодо переказу коштів, просимо звернутись на гарячу лінію банку чи у месенджери соціальних мереж.
Головна / Банки України 🏦 / Айбокс Банк (АгроКомБанк) 💰 / Відгуки про Айбокс Банк (АгроКомБанк) 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Айбокс Банк (АгроКомБанк), а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.