самоправне зменшення ліміту на знтя готівки за кордоном

slex 28 листопада 2022, 10:15
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Банк самоправно зменшує місячний ліміт зняття готівки за кордоном з 50000 грн. за нормативами НБУ до приблизно 45000 грн. за своїм особистим лімітом. Враховуючи додаткову комісію 150 грн. за кожне зняття виходить непоганий гешефт для банку. Гаряча лінія працює більш ніж погано. Жодної притомної відповіді на числені запити не отримав, як і допомоги в вирішені питання. Кожен оператор говорить різне. Було бажання розмістити 100000 грн. депозит на 3 місяці з подальшою конвертацією в долари, але після такого обслуговування це бажання геть зникло.
Айбокс Банк (АгроКомБанк)
30 листопада 2022, 15:00
Вітаємо! Просимо вибачення, що сталася подібна ситуація!

Зараз через вимкнення електроенергії та перебоями зв'язку зі зверненням до кол-центру можуть виникнути певні складнощі. Проте ми працюємо над вдосконаленням нашого контакт-центру.

Наразі для дзвінків з-за кордону у нас змінився номер телефону. За межами України дійсний номер: +38(044)277-13-36 (згідно з тарифами вашого оператора). Щоб дізнатись детальну інформацію щодо вашого питання просимо зателефонувати за новим номером телефону.

slex
slex
30 листопада 2022, 17:40
Чергова брехня. Нічого не вирішено. Ніхто не подзвонив, не роз’яснив, самоправно встановлений ліміт не змінив.

Головна / Банки України 🏦 / Айбокс Банк (АгроКомБанк) 💰 / Відгуки про Айбокс Банк (АгроКомБанк) 📝 / самоправне зменшення ліміту на знтя готівки за кордоном