Знову за рибу гроші.

slex 26 січня 2023, 17:18
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26
28 листопада вже залишав відгук про самоправне зменшення ліміту зняття з карток за кордоном. Досі не отримав жодної притомної відповіді на яких підставах банк не дає можливості клієнту зняти кошти за кордоном. В грудні дещо банк попустило і тепер знову, з картки неможливо зняти кошти. Всі ліміти НБУ витримано. Гаряча лінія не може надати притомної відповіді, Прийняли заявку, обіцяли перетелефонувати. через день сам подзвонив, сказали, що можуть вирішувати це питання декілька днів або навіть тижнів. Вибачте, але людині за кордоном з карткою біля банкомату мабуть не дуже зручно чекати декілька тижнів. НЕ рекомендую зв’язуватися з цим банком.

28 січня 2023, 17:58
Цікаво, чому не зараховано? Все вищенаписане є щирою правдою. Що не так?
Moderator
Moderator
28 січня 2023, 18:04
Відповідь надана в особисті повідомлення.
28 січня 2023, 18:07
Все зрозуміло. Отримав відповідь.

Ваш відгук розміщений на сайті і доступний для публічного перегляду за посиланням: https://minfin.com.ua/company/iboxbank/review/314892/

Відхилена тільки оцінка по ньому, оскільки з метою недопущення накруток по Народному рейтингу може бути зарахована тільки одна оцінка на протязі півроку від одного користувача по одному банку. І оскільки оцінка по вашому відгуку https://minfin.com.ua/company/iboxbank/review/308492/ була схвалена, то по відгуку за 26.01.2023 — відхилена.
28 січня 2023, 18:09
До речі, подано скаргу в НБУ. Цікаво, що вони захочуть відповісти.