Все ОК

PatriotX 18 листопада 2014, 20:32
Назначили представителя, банк в стадии ликвидации, лицензию отозвали, выплаты начнутся через 7 дней!

18 листопада 2014, 21:57
Только почему не сказано об этом. Где о 7 днях написано? Обычно для таких случаях сразу пишут на сайте фонда когда и кто конкретно начнет выплачивать вклады.
18 листопада 2014, 22:07
О 7 днях говориться в законе, а о банке-агенте наишут напротяжении 7 дней, будем ждать новостей, но поверте, сегодня у нас большой празник, больше чем день рождения и новый год
18 листопада 2014, 22:14
6. На підставі рішення виконавчої дирекції за розпорядженням директора-розпорядника
Фонд розпочинає виплату відшкодування коштів (здійснює перерахування гарантованої
суми за Загальним Реєстром, передачу Загального Реєстру банку-агенту) не пізніше семи
днів з дня прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської
ліцензії та ліквідацію банку.
18 листопада 2014, 22:19
Головна сторінкаНовини
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ФОНДУ НА ЛІКВІДАЦІЮ БАНКУ АТ «ЄВРОГАЗБАНК»

Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 17.11.2014 № 725 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) прийнято рішення від 18.11.2014 № 121 «Про початок процедури ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК»
Если нбу принял решение 17.11 то по закону до 24.11 должны начаться выплаты наших обесценненых вкладах.А доллары по курсу в 1.5 раза меньше.
kot1406
kot1406
19 листопада 2014, 10:52
Ликвидация Еврогазбанка.Кто подскажет: а на наши обесцененные вклады за время ВА с августа-ноябрь проценты не начисляются?
19 листопада 2014, 12:51
Відсотки нараховували, але виплачуються вони у 4 чергу, після виплати зарплат працівникам, усіх витрат фонду на оплату гарантованих сум і вже потім відсотки тим, хто подав заяву у рівних долях від кількості людей. До прикладу банк ліківідували, 1, 2 і 3 черги виплачені, і залишилось 100 грн. Тоді беруть і рахують дебиторів, тобто тих, кому банк винен, це ми — ті що відсотки чекаєм, також ті, хто отримав 200 тисяч, а мав 400. ну от, нас усіх поштучно рахують, незалежно від суми боргу. Нарахували нас біля 100 тисяч чоловік. Ок. беремо 100 грн./ на 100000 і отримуємо по 0,001 копійці на брата. Але за усе існування фонду, до 4 черги час так і не дійшов, тому що уся виручка від ліквідованого майна не в змозі перекрити 200 тисяч гарантованих вкладів тих 100 000 вкладників.
leon1
leon1
19 листопада 2014, 13:31
Да, но есть имущество семьи Ивченко… и если этих панів раскуркулить, можно и вернуть награбленное трудовому народу… Но для этого должна была бы состояться не революция «гідності» а революция социалистическая )
pavelmorozov
pavelmorozov
20 листопада 2014, 16:50
Люди захотели жить по-новому…
19 листопада 2014, 12:52
Ми хоть щось отримаємо, а у Бахматюка тепер 500 грн не витягнеш!
20 листопада 2014, 11:24
О чем вы говорите, Ивченко давно за границей и откупу дал всем, кому положено, так что на это расчитывать не приходиться. Закон то в Украине не направлен против собственника банке, а против собственного народа. Деньги укради, убеги, а покрывать будет Фонд — то есть опять мы же своими налогами, которые Фонд заимствует у НБУ, то-есть у нас же! Как называеться такая страна?
Гоги Каладзе
Гоги Каладзе
20 листопада 2014, 21:47
Такая страна называется Украина. С самой большой синагогой в мире в Днепропетровске.