Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
taniadanilets 4 жовтня 2019, 19:05
1 жовтня хотіла повернути свої кошти які пішли не по призначенню (було вказано не ту фамілію, оплачувала 345 грн за документи по зміні фамілії в зв'язку зі шлюбом, звісно ж ніхто не спромігся нічого пояснити перед оплатою...), я написала заяву, збереглась і квітанція, відправила все в Ужгород так як і пояснили у відділенні для того щоб мені вернули мої гроші, це не 5 і не 10 гривень все ж таки(а оплата була в м.Хуст) ще витратила гроші за пересилку, в результаті мені ніхто нічого не повернув, хоча зроблено все було по вимогах банку, ніхто не позвонив, ніхто нічого не пояснив. Так мене навіть Приватбанк не обкрадав, хоча в них на це більше шансів оскільки я є клієнтом саме привату, у Комінвесті була змушена робити оплату так як мені дали квитанцію саме для цього банку. Слава Богу я не є вашим клієнтом, надіюсь що ніколи не буду, і ніколи нікому не пораджу ваш банк, банк шахраїв і крадіїв!
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 жовтня 2019, 11:13
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 08.10.2019).
Користувач не надав документи на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

Александра В 17 серпня 2016, 17:19
Відділення за адресою: Одеса, вул. Грецька, 17
Случайно зашла в одессе… скажу честно...., осталась довольна и приветливостью девочек на отделении, и нормальным разъяснением моей проблемы, которая собственно их не касалась, но они не отказали и проконсультировали! Теперь мимо не хожу!!!
Toyotire 18 серпня 2011, 18:04
На днях посетил Коминвестбанк. Заинтересовал стенд с интересным для меня курсом валют.
Это было в киевском отделении банка по улице Григория Сковороды 1. Ужасное обслуживание и хамское отношение к клиентам, начиная от кассира, заканчивая начальником отделения, Владимиром Васильевичем, который судя по всему был в стостоянии аффекта после хорошего корпоратива…
Кассир пока делала конвертацию и перевод денежных средств допустила немало ошибок, что заняло массу времени, причём видимо в её оправдание стало то что я пришёл во время её обеда и перебил ей аппетит, который, как видно по ней, очень не слабый. Не советую пользоваться услугами этого банка.
Безолаберность, невнимательность и некомпетентность персонала, медлительность и неприветливость, с лиц можно прочитать как им «дороги» клиенты. Кроме того банк находится в подвале то ли недостроенного, то ли разваленного дома. А при выходе из банка застал за громким обсуждением двух «милых» девушек с сигаретой в руках, обсуждающие какой от «Василича» (шеф) сегодня стоит перегар…
Лично я буду обходить этот «подвальный» банчок стороной, он мне на долго запомнился.

Курс валют в Комінвестбанку

RUB 0.3000 0.3500
Всі курси банку
Реклама
Головна / Банки України 🏦 / Комінвестбанк 💰 / Відгуки про Комінвестбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Комінвестбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.