Банк-крадій

taniadanilets 4 жовтня 2019, 19:05
1 жовтня хотіла повернути свої кошти які пішли не по призначенню (було вказано не ту фамілію, оплачувала 345 грн за документи по зміні фамілії в зв'язку зі шлюбом, звісно ж ніхто не спромігся нічого пояснити перед оплатою...), я написала заяву, збереглась і квітанція, відправила все в Ужгород так як і пояснили у відділенні для того щоб мені вернули мої гроші, це не 5 і не 10 гривень все ж таки(а оплата була в м.Хуст) ще витратила гроші за пересилку, в результаті мені ніхто нічого не повернув, хоча зроблено все було по вимогах банку, ніхто не позвонив, ніхто нічого не пояснив. Так мене навіть Приватбанк не обкрадав, хоча в них на це більше шансів оскільки я є клієнтом саме привату, у Комінвесті була змушена робити оплату так як мені дали квитанцію саме для цього банку. Слава Богу я не є вашим клієнтом, надіюсь що ніколи не буду, і ніколи нікому не пораджу ваш банк, банк шахраїв і крадіїв!
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 жовтня 2019, 11:13
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 08.10.2019).
Користувач не надав документи на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

Курс валют в Комінвестбанку на сьогодні

Курс валют в Комінвестбанку на сьогодні