Евгений Жарков 19 березня 2023, 17:41
Сегодня получил первые проценты по пробному депозиту «максимальный», вышло что положить на полгода и снимать ежемесячно, а не в конце срока, в принципе тоже норм, мне так спокойней. прикольно что 2% еще выиграл затерев акционную карточку, не знаю правда-нет, но менеджер сказала что я типа везунчик — у нее до этого 1 % максимум выигрывали. В остальном — чисто, не шумно, обслуживание норм.
Клим Ветров 16 березня 2023, 20:52
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 227-А
дізнавався в них про споживчий кредит, якщо до війни ви не були клієнтом, то отримтти реально, але важко, в принципі як у всіх банках зараз туго з кредитуванням фізосіб ((ну такі часи. А от депозити для фізиків тут зараз дуже непогані.
владимир Горохов 15 березня 2023, 15:54
Відділення за адресою: Одеса, вул. Жуковського,15
Скажу за бізнесові кредити, брав тут двічі ще до війни, то цілком собі підйомні були умови, розумієш, куди прийшов і на що чекати, все прозоро і без зайвого гемору як у всяких контор
form12 13 березня 2023, 22:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 51
Видкрив депозит, отримував відсотки на карту. Все було добре. Але з березня 2023 року в интернеті неможливо сплатити карткою. Потрібна верифікація, яка в інших банках приходить як пуш повідомлення в додаток або безкоштовно в вайбер, або безкоштовно в смс. В Комінбанку, як мені відповіли, що ця послуга вартує, увага!!! 10 грн. на місяць. Це що взагалі, банк на межі банкрутства? Така сума це взагалі сором для банку.
Григорий Фрол 3 березня 2023, 23:35
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Фалєєвська, 3/3
Довольно шустро с помощью очень приятной менеджерки удалось сегодня оплатить свой первый иностранный инвойс. Пишут что деньги к ним зашли, так что благодарю и жму лапку)
Tamara Fokina 2 березня 2023, 20:11
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 23
благодарю за должное отношение к молодой маме, есть абсолютно все нужные условия, для меня также важно что дверь в помещение прямо на уровне улицы и можно попасть внутрь с коляской. когда нужно, то помогают чисто по-человечески, спасибо!
Відкрити рахунок наживо під фоп досить комфортно, без зайвого головняка — у відділенні не влаштовують допит з пристрастю, було достатньо стандартного набору документів. спілкування з менеджеркою пройшло норм, ненав’язливо. ну ще прибрали абонплату за перші місяці — невеликий але приємний бонус
Денис Шкурко 19 лютого 2023, 16:54
Відділення за адресою: Харків, вул. Григорія Сковороди, 20
вкладов у меня тут нет, но регулярно отправляю жене с детьми деньги в польшу через маниграм — обычно высылал откуда получалось, но последнее время удобно отсюда потому что обслуживание шустрое, менеджер меня уже знает. процент стандартный маниграмоский 1,5 в пределах адекватности.
таисия наливная 18 лютого 2023, 18:07
Відділення за адресою: Київ, вул. Нижній Вал, 17/8
Я перевела мамину пенсію сюди тому, що їй було найближче до будинку і персонал у відділенні ставився до літніх людей добре, напевно тому, що немає постійного напливу таких клієнтів. Зняти гроші вона може в касі зазвичай без черги та відсотків і смс приходить коли пенсія заходить, мама звикла і не дзвонить вже, грошей за смс теж не беруть. ось такі враження після чотирьох місяців
PravdaOBanke 8 лютого 2023, 14:19
Відділення за адресою: Одеса, вул. Жуковського,15
оформлял депозит на 3 месяца с 1 ноября по 8 февраля. 99 дней на трехмесячном депозите. Банк бесплатно гоняет неделю нашу валюту. Не несите сюда деньги и не ведитесь на положительные комментарии ниже, их пишут сотрудники банка, чтоб вы свои кровные не выгодно вложили.
Рандомний банк біля нашого будинку, і якщо чесно вибирався просто за принципом крокової доступності) поки все подобається, і склалися нормальні стосунки з менеджеркою, тому комфортно забігти щоб щось з’ясувати чи закинути гроші в касу — натовпу, черг немає, пенсіонери переважно ходять в інші мережі. Тримаю основний внесок вже 4 роки, а до нього прив’язана картка, з якої знімається без відсотка в будь-якому банкоматі. Тому мене особисто основні моменти влаштовують
Кирил Плошкин 5 лютого 2023, 20:53
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 23
Для не очень грамотного в финансовом плане человека общение с поддержкой и на месте достаточно комфортное, нет такого ощущения что от тебя побыстрее хотят избавится и закидать стандартными фразочками. Это то что через какое время могу отметить, на контрасте с опытом других банков
Mihailo Pirogow 5 лютого 2023, 19:22
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Перемоги, 5
Надежность: хорошо, можно посмотреть на рейтинге минфина вверху
профессионализм: нормально, обслуживание и сотрудницы тут вполне адекватные и приветливые
отделения: нужно побольше, а так — чисто, удбно, очередей не наблюдается, но один раз пришлось перестраивать планы под визит на Антоновича, не всегда удобно там с парковкой, это минус
Информирование: не спамят, денег тайно не списывают и можно включить и выключить по желанию
Приложение: бывало и хуже, но средненькое, надеюсь допилят
карим Сердюк 4 лютого 2023, 20:50
релокував агробізнес з Херсонською області (й*бана русня), зміг витягнути лише за рахунок кредиту — 7%, решту гасить дотацією держава. Півроку було відстрочення виплати тіла, це особливість саме по агро. Є момент, що взяли 1,5% разової комісії. Сьогодні зрозумів, що реально хочь витягую і вже починається хоч якась світла смуга, чим і вирішив поділиться. Сподіваюся так само далі і буде — Слава Україні! Так — ось ще щось, і банкомати не помішали б у відділеннях
Олександр Туманченко 3 лютого 2023, 20:55
Спробував залишати гроші на 3 на пробу і потім уже на 6 місяців на депозиті, забрав все, що пообіцяли. як одне з джерел отримати якийсь невеликий пасивний дохід годиться чи вберегти гроші від безглуздої витрати.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 лютого 2023, 15:37
Відгук не зарахований (на 07.02.2023).
Artem Gleborenko 23 січня 2023, 16:10
Відділення за адресою: Львів, вул. Ігоря Білозіра, 4
Відзначу достатньо адекватні умови за «короткими» депозитами коли можна покласти гроші під 6% і якщо зовсім припече то забрати, як би і не лежать без діла і ризики мінімізуються, якщо ситуація зовсім глобально зміниться. Працівники (точніше працівниціі) приємні)) принаймні мені такi траплялися))
Якихось проблем ніколи не було і найголовніше, що не задовбують своїми дзвінками як деякі навіть у вихідний день, впарюючи картки/акції — ось це все. і шахраї жодного разу не дзвонили.
Арсений Савицкий 21 січня 2023, 20:21
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Собоний, 139
Цікавий вийшов челендж: у невеликому банку закрили доступ до рахунку швидше та комфортніше, ніж у iншому дуже вiдомому. У мене в метро сперли гаманець (добре хоч не телефон), тож треба було знайти номери та продзвонити швидко дві гарячі лінії, щоб закрити кредитки. Дивно, що сапорт комінбанку витратив менше мого часу і не був таким нудним, тим більше, що ти весь на нервах у подібній ситуації. Дякую!
Ольга Лазаревич 21 січня 2023, 17:44
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Смилянська, 36
Хочу отметить приятную штуку, при подписании договора предложили вытянуть карточку на выбор. Выиграла дополнительно еще 0,5 процента к своему депозиту — с одной как бы мелочь, с другой — какие-то дополнительные деньги. И менеджер в отделении тоже была приятной, которая оформляла, быстро считала и показывала разные варианты которые бы мне подошли
Борис Савченко 20 січня 2023, 20:14
Відділення за адресою: Київ, вул. Предславинська, 28
Маючи кілька вкладів у різних банках якось особливо прямо не видокремлю, хоча в їхньому відділенні частіше без черг і затримки виходить все вирішити

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк