Відгуки про Комерційний Індустріальний Банк

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
kosmos 15 січня 2020, 15:25
Відділення за адресою: Харків, вул. Пушкінська, 20
Добрый день! Являюсь клиентом банка чуть больше года. Обслуживание проходило на отделении г. Харьков, Красношкольная набережная 18. Позавчера 13.01.2020 года позвонили и напомнили об окончании депозита, а также предупредили, что отделение по тому адресу закрылось и они находятся по адресу г. Харьков, ул.Пушкинская 20. Сегодня 15.01.2020 года, зайдя на отделение увидел, что состав сотрудников полностью поменялся. Хочу сказать, что обслужили очень быстро и качественно (ответив на все мои вопросы). Их предшественники, всегда были чем то не довольные)))), а тут просто ИДЕАЛЬНОЕ ОТДЕЛЕНИЕ БАНКА, а я знаю, что говорю, так как уже почти 16 лет тесно связан с банками.
omega5 7 квітня 2016, 16:35
Середина дня, обмена валюты в опции «банка» нет!.. Наверное НБУ им запретил валютообмен или он неплатежеспособный. Короче хороводы с народом водят. Очередная прокладка или банкрот. Вопрос к Национальному банку; почему в нашей процветающей стране в банке КИБ нет национальных денег?

Курс валют в Комерційний Індустріальний Банк

EUR 29.600 30.500
RUB 0.3200 0.3500
Всі курси банку
Реклама
Головна / Банки України 🏦 / Комерційний Індустріальний Банк 💰 / Відгуки про Комерційний Індустріальний Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Комерційний Індустріальний Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.