kerius28 2 липня 2023, 20:18
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Смилянська, 36
Приват и Моно — кредитки, а тут — хранение. Небольшой уютный банк с хорошими процентами (у меня на годовом депозите 18,25 а сейчас говорят можно и выше). Но с отделениями катастрофа конечно. В Черкасах аж одно, а чтобы без комиссии на мою карту закинуть, это только там. Со снятием легче — любой банкомат без процентов
Леонид Снегов 25 червня 2023, 23:36
По зарплатной и депозитной карте очень удобно что нет процента на снятие вообще в любом банкомате, даже если другого банка. Была история что банкомат Пумба глюкнул и у меня деньги списало, но купюры не выехали. Я не дозвонился по телефону что был указан на банкомате, потупил в ожидании и набрал Коминбанк — там как-то разобрались по своим каналам и баланс мне восстановили через полчаса. По прочему замечаний не имею, все устраивает пока
Marta Andreewa 25 червня 2023, 17:52
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 227-А
Ми поїхали з Херсона буквально за кілька тижнів, як усе почалося, давно збиралися взагалі, просто вважай пощастило з продажем квартири. Переїхали до Чернівців до мами чоловіка. Те, з грощей що виручили, поки вирішили не витрачати, поклали на окремий рахунок, обравши банк просто за цифрами. Через рік вийшло приблизно 730 доларів прибутку, і поки вирішили продовжити ще на 6 місяців точно. За продовження нам нарахували ще 0,3% у вигляді подарунка. З точки зору фінансової мені особисто спокійно і комфортно. Можу ще додати що взагалі самі не дзвонять, маму, наприклад, з ПБ задовбують регулярно
Николай Рогов 22 червня 2023, 21:04
Відділення за адресою: Львів, вул. Ігоря Білозіра, 4
Долари прийняли, все що приніс і за адекватним для банку курсом — 37,1, дорогою бачив що 36,9−37 в інших відділеннях. взагалі їхав в обмінник поблизу де трохи вище, а там почалася тяганина з кількома купюрами (хотіли розвести і купити дешевше, мабуть), тому розвернувся і під'їхав сюди. відділення нормальне, свіжо прохолодно всередині, було приємно з спеки зайти.
Lika Karpova 21 червня 2023, 20:53
Із застосунком змогла розібратися тільки поговоривши ввечері з менеджером на «гарячій лінії», він уже розповів на пальцях усе, що мені потрібно, і сказав куди ткнути. Ну дуже зрозуміло відразу, якщо на чистоту, особливо якщо в налаштування полізти. Відсотки вважаю досить високі 17,75 на півроку, в самому банку була один раз, коли відкривала депозит — акуратно, співробітниці ввічливі
Златан Максимов 29 травня 2023, 19:03
Респект за шановливе ставлення до людей похилого віку. звернулися бо відділення їхнє поруч з домом тата, перенесли сюди пенсію з Ощаду. Обслуговувала ввічлива менеджер, терпляче і докладно усе розписала для максимального розуміння. Так все і має бути у європейській державі, та все одно здивований приємно
Natali Larkova 20 травня 2023, 22:42
Учора щось пішло не так із нарахуванням кешбеку і бали мастеркарда просто не нарахувалися. Чому звернула увагу, бо давно збирала на хорошу знижку через booking і цифра після значної покупки просто не змінилася (тут треба віддати належне їх сапорту, з’ясували, що є технічна проблема і з чиєго вона саме боку, все розрулили самі, перетелефонували і кешбек закинувся. Пішло хвилин 20 часу.
Вениамин Бойко 19 травня 2023, 18:37
Еще в начале лета прошлого года положил свободные деньги на гривневый депозит под 18,25%, сейчас смотрю что часть банков достойных доверия только только начинает дотягивать до этого уровня процента
Karina Lebedva 11 травня 2023, 20:07
Була в трьох відділеннях різних банків, спочатку орієнтувалася тільки на цифри, хотілося покласти гривню на рахунок просто щоб не лежала вдома даремно. За підсумком відкрила вклад в Комінбанку тому що тут мені повністю прозоро розписали скільки я отримаю нічого не приховуючи і при тому відразу. У першому банку я побачила мелесенько в договорі про податки і почала ставити запитання, у другому вже я перервала жiнку і поставила питання в лоб бачачи що він мені про це зовсім розповідати не збирається. Не розумію навіщо приховувати? все стане зрозуміло все одно і уявляю, як би відреагувала людина, яка б не отримала гроші, на які розраховувала. Тут мені про все розповіли завчасно все повністю показавши в декількох сценаріях на 4 терміни — ось стільки податки, стільки реальний відсоток. Приємно здивувалася, що за якоюсь там акцією ще й плюсанули 1% зверху і без відрахувань вийшло вигідніше за те, що паралельно розгладала. Відділення досить свіже, співробітниці красиві і ввічливо спілкуються. Але є і мінус — зараз у нашому місті одне відділення
Глеб Резниченко 10 травня 2023, 17:32
Відділення за адресою: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 6
Брав кредит і до війни гасив без питань, далі не секрет що сталося з багатьма бізнесами… ((Моя фірма змогла протягнути ще 2 місяці потім усе, в результаті — прострочення по виплатах, тому зважився на реструктуризацію боргу. Можу сказати, що ставлення людське і до супроводу з боку мого менеджера немає питань. Пишу бо бачив протилежний досвід, у товариша з іншим банком вийшло жорстко, він прогорів із кредитом, то щодня наярюють, погрожували колекторами, тиснути психологічно і байдуже що війна. Знайшов час написати, бо потрібно залишатися людьми, банк це точно не лише про механічний сервіс
Алина Павленко 9 травня 2023, 14:33
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Собоний, 139
банальная история: сперли кошелек в маршрутке и всего б того горя, если бы не была в положении на 7 мес и не пришлось так понервничать. хорошо что девушка на их горячей линии меня успокоила и быстро блокировала карту — все деньги на счету остались целыми, а наличных было пару сотен. новую карточку получила минут за 10−15 в отделении. из потерь только кошелек жалко
Марина Клюкина 8 травня 2023, 19:33
Я вчора під час оплати комуналки помилилася із сумою і відправила 5700 замість 570 гривень. Спочатку засмутилася, але потім додумалася швидко звернутися на підтримку, завдяки чому гроші повернулися, відбулася легким переляком по суті. Хотіла ось подякувати)
Zhanna Ok 8 травня 2023, 16:07
1. Комиссии за каждую операцию. Даже за вывод депозита по б/н на карту другого банка не гнушаются брать комиссию. А это целевые деньги! И такое неприемлемо для любого вкладчика.
2. Если перевели на карту коминбанк даже 10 грн с карты другого банка получите только 5. Потому что, 5 грн составит комиссия за перевод!
3. Не отображается номер карты в их приложении. Впервые такое встречаю. Везде средние цифры закрыты звёздочками, но при необходимости, можно посмотреть полный номер.

Я, как новый клиент, крайне недовольна условиями банка. Уйду сразу, по истечению договора. Не рекомендую к сотрудничеству!
evgen18 25 квітня 2023, 22:56
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Смилянська, 36
Зайшов о 16.18, сказали почекайте хвилин 20 касир проводить платежі з клієнтами. Почекав, даю на обмін 2470 євро — касир передивляється купюри і вертає мені 750, каже вони з плямами та зношені, а одна надірвана — передивляюсь ну купюри як купюри, впринципі майже нові. Питаю далі — вони не справжні? Справжні, але банк такі не приймає, ПОМІНЯЙТЕ В ОБМІННИКУ. Спілкуємось далі, кажу де у Вас написано які купюри не приймаються, є інструкція на віконці, але там під перелік мої купюри не підходять. Я знов кажу чому ви не хочете приймать? тому що вони якісь під ультрафіолетом не такі, але в їхній інструкції про мій конкретний випадок нічого не написано і тут завідувач відділення каже, ЩО В НИХ Є ЩЕ ОДНА РОЗГОРНУТА ІНСТРУКЦІЯ, АЛЕ ВОНА ДЕСЬ ТАМ. Кажу О К, давайте подивимось та почитаєм, на що касир сказала, що каса закривається (хоча було ще 17.10), а вічлива завідувач наголосила, що я можу ознайомитись з їхніми інструкціями на сайті банку. Коли я запитав як звати завідувача, то відповідь я почув після третьої спроби і то тільки після того коли я зауважив що впринципі в цьому немає потреби бо відділення одне на місто і для скарги воно не обов’язково.
Враження наступне, беруть ідеальні гроші, а решту ЗАХОЧУ ВІЗЬМУ — НЕ ЗАХОЧУ НЕ ВІЗЬМУ!
Тепер хочеться оформити валютний депозит, а при закінченні так само — оці візьму, а оці не візьму, типу шукайте нові.
При мне в отделение зашел наш защитник, после ранения с палочкой, ему было сложно ходить и вообще видно было что себя не комфортно чувствует. Скорее всего человек только выписался, такое как бы не обсуждается, но травмы видеть тяжело. Не вникала о чем у них шла речь, я сидела через столик у соседнего менеджера, но мне понравилось как с ним приятно и вежливо общались, что-то предложили, не расслышала то ли напитки, может конфеты. А когда у него палочка упала то другая сотрудница подошла и помогла ее поднять потому что парню было явно сложно наклонится. Вокруг столько негатива и истории постоянно с тем, что нашим защитникам то грубят, то отказывают в элементарном когда они возвращаются с войны, поэтому приняла близко к сердцу, лично для меня трогательно
Ринат Слуцкий 11 квітня 2023, 17:42
відкрили тут рахунок для нашого проєкту в IT-сфері, порадила бухгал. По супроводу все було зручно. За зарплатними картками — 0,5% за те, що закидаю на них безготівково, мої будуть знімати вже без відсотка і якихось прихованих послуг. Можна, звичайно, з'їздити в касу, мені на Нижній вал норм, був там уже і стовпотворіння немає, менеджерка з бізнес-клієнтів адекватна. Видали Mastercard + мені платинову. Після досвіду з трьома банками є відчуття затишності безумовно
Евгений Жарков 19 березня 2023, 17:41
Сегодня получил первые проценты по пробному депозиту «максимальный», вышло что положить на полгода и снимать ежемесячно, а не в конце срока, в принципе тоже норм, мне так спокойней. прикольно что 2% еще выиграл затерев акционную карточку, не знаю правда-нет, но менеджер сказала что я типа везунчик — у нее до этого 1 % максимум выигрывали. В остальном — чисто, не шумно, обслуживание норм.
Клим Ветров 16 березня 2023, 20:52
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 227-А
дізнавався в них про споживчий кредит, якщо до війни ви не були клієнтом, то отримтти реально, але важко, в принципі як у всіх банках зараз туго з кредитуванням фізосіб ((ну такі часи. А от депозити для фізиків тут зараз дуже непогані.
владимир Горохов 15 березня 2023, 15:54
Відділення за адресою: Одеса, вул. Жуковського,15
Скажу за бізнесові кредити, брав тут двічі ще до війни, то цілком собі підйомні були умови, розумієш, куди прийшов і на що чекати, все прозоро і без зайвого гемору як у всяких контор
form12 13 березня 2023, 22:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 51
Видкрив депозит, отримував відсотки на карту. Все було добре. Але з березня 2023 року в интернеті неможливо сплатити карткою. Потрібна верифікація, яка в інших банках приходить як пуш повідомлення в додаток або безкоштовно в вайбер, або безкоштовно в смс. В Комінбанку, як мені відповіли, що ця послуга вартує, увага!!! 10 грн. на місяць. Це що взагалі, банк на межі банкрутства? Така сума це взагалі сором для банку.

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк